بیش‌از ۲تن انواع موادمخدر در خاش کشف شد

زاهدان- ایرنا- فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از درگیری مسلحانه تیم‌های عملیات ویژه پلیس با قاچاقچیان و کشف ۲ تن و ۲۱۹ کیلوگرم انواع مواد مخدر در شهرستان خاش خبر داد.

سردار محمد قنبری روز یکشنبه در این باره اظهار داشت: روز گذشته پلیس خاش با پشتیبانی پلیس مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان به اطلاعاتی مبنی بر جابه جایی محموله موادمخدر از مناطق مرزی به حوزه استحفاظی این شهرستان دست یافتند.

وی افزود: ماموران انتظامی خاش با رصد مداوم تحرکات اعضای این باند مسلح، حوالی ساعت ۱۹:۰۰ شب گذشته قاچاقچیان را که با ۲ دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ در محور خاش - زاهدان در تردد بودند شناسایی و با همکاری تیم‌هایی از فرماندهی انتظامی زاهدان و عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان وارد عمل شدند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: سوداگران مرگ به محض ورود به منطقه کمین با عوامل انتظامی درگیر و با آتش پر حجم تکاوران پلیس، ضمن رها کردن خودروها به سمت ارتفاعات منطقه متواری شدند.

وی بیان کرد: پلیس مبارزه با مواد مخدر در بازرسی از خودروهای توقیف شده ۲ تن و ۲۱۹ کیلو و ۹۸۳ گرم انواع موادمخدر شامل یک تن و ۸۱۹ کیلو و ۷۸۲ گرم تریاک، ۳۱۳ کیلو و ۹۰۰ گرم حشیش،۷۰ کیلو و ۳۰۰ گرم شیشه و ۱۶ کیلو و یک گرم هروئین کشف کردند.

سردار قنبری با اشاره به ادامه تحقیقات پلیس برای شناسایی و دستگیری اعضای این باند مسلحانه خاطر نشان کرد: کارکنان نیروی انتظامی با هوشیاری کامل در گلوگاه‌ها و ورودی‌های قاچاق حضور فعال دارند و در راه مبارزه با مواد مخدر به عنوان بلای خانمان سوز در جامعه از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند بود.

۹۹۱۴**۳۲۱۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =