وزیرعلوم درگذشت ۵ دانشجوی دانشگاه خواجه نصیر را تسلیت گفت

تهران- ایرنا- وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در پیامی جان باختن پنج نفر از دانشجویان دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی را در سانحه تصادف رانندگی در عراق تسلیت گفت.

به گزارش روز یکشنبه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در پیام تسلیت «منصور غلامی» آمده است: در ایامی که درآستانه فرا رسیدن اربعین حسینی شاهد حضور مردم ایران از جمله دانشجویان و دانشگاهیان در راهپیمایی بزرگ اربعین هستیم با کمال تأسف باخبر شدیم که پنج تن از دانش آموختگان و دانشجویان عزیز در سانحه تصادف در خاک عراق به رحمت حق پیوسته‌اند.

وی افزود: قاعده هستی و دنیای فانی بر آمدن، اندکی ماندن و سپس کوچ کردن به سوی معبود است. این مشیت الهی، قانون محتوم و تخلف ناپذیر این دنیاست، آنچه مهم است چگونه ماندن، زیستن و چگونه رفتن است.

وزیر علوم ضمن گرامی داشت یاد و خاطره آن عزیزان و عرض تسلیت به یکایک خانواده‌های بزرگوار جان باختگان از درگاه خداوند متعال، علو درجات، مغفرت و شادی روح آن مرحومین را مسالت و برای تمامی بستگان آنها صبر و سلامتی آرزو کرد.
به گزارش ایرنا، ‌ روز گذشته اتوبوس حامل دانشجویان ۲۰ کیلومتر بعد از مرز مهران و در خاک عراق با یک اتوبوس دیگر برخورد کرد که ۶ نفر کشته و دو نفر زخمی شدند.

از بین کشته شدگان پنج نفر با اسامی احسان نوبخت ورودی ۹۳ مکانیک و نجمه هارونی ورودی ۹۳ صنایع که زن و شوهر بوده اند، مینا کرامتی ورودی ۹۱ مکانیک، حدیثه ملکی ورودی ۹۷ عمران و مطهره هاشمی ورودی ۹۶ هوا فضا بودند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =