علت قطع  ۴۰۰ اشتراک تلفن ثابت شهرکرد پارگی کابل است

شهرکرد- ایرنا- مدیرعامل منطقه مخابراتی چهارمحال و بختیاری گفت:علت اختلال و قطع شدن ۴۰۰ اشتراک خط تلفن ثابت در محله‌های شرق شهرکرد، پارگی و آسیب دیدگی کلی کابل پرزوج اعلام شده است.

حسن آقایی روز یکشنبه با تایید این اختلال ارتباطاتی در محدوده شرق شهرکرد اظهار داشت: از ساعات اولیه روز یکشنبه در حدفاصل بلوار فارابی و خیابان‌های منتهی به این مسیر در محدوده شرق مرکز استان، بدلایل نامعلوم این شبکه دچار حادثه شد که کارشناسان این شرکت در نخستین ساعات بروز حادثه، در محل حاضر و مشغول تعمیر و بازگرداندن این کابل پرزوج به شبکه ارتباطی شدند.

وی تصریح کرد: کارشناسان شرکت مخابرات استان در حال بررسی علل و چگونگی بروز این حادثه و شناسایی آن هستند.  

مدیرعامل منطقه مخابراتی چهارمحال و بختیاری از فعال بودن ۲۵۴ هزار خط تلفن ثابت در این استان خبر داد و گفت: هم اینک ضریب نفوذ تلفن ثابت در این استان ۲۶.۸ درصد است.

آقایی، همچنین از حذف قبوض کاغذی تلفن ثابت در استان در نیمه دوم امسال خبر داد و گفت: در راستای اجرای این برنامه در قبوض مردم شهرهای شهرکرد، بروجن، لردگان، اردل، بن، سورشجان و هفشجان یک پیام کتبی درج شده است و برای مردم سایر مناطق استان نیز بزودی از این طریق اطلاع رسانی می‌شود.

مدیرعامل منطقه مخابراتی چهارمحال و بختیاری، صرفه‌جویی در مصرف کاغذ را مهمترین هدف حذف قبوض کاغذی تلفن ثابت اعلام کرد و افزود: بدین ترتیب مشترکان تلفن ثابت می‌توانند با تماس با شماره تلفن ۲۰۰۰ و یا از طریق کد دستوری # ۲۰۲۰* از قبوض میان دوره و پایان دوره خود اطلاع کسب کنند.

به گزارش ایرنا، چهارمحال و بختیاری دارای ۱۰ شهرستان با جمعیتی افزون بر ۹۴۷ هزار نفر است.

۲۰۹۷/۶۱۹۹

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =