تحلیل آماری کشفیات کالای قاچاق مورد توجه قرار گیرد

کرمان - ایرنا - استاندار کرمان با اشاره به اینکه در زمینه قاچاق کالا نیاز به تحلیل آماری وجود دارد، گفت: رشد آمار قاچاق می‌تواند نشان دهنده روند فزاینده این معضل و یا افزایش فعالیت های مبارزه ای باشد و برای مشخص شدن موارد یاد شده باید بر اساس تحلیل آمار موجود، به جمع بندی رسید.

به گزارش ایرنا،  محمدجواد فدائی روز یکشنبه در کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی نظارت و مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان کرمان افزود: داشتن اقتصاد سالم و جدا از قاچاق یک اولویت است.

وی با اشاره به اینکه بررسی میزان کالاهای قاچاق موجود در مغازه ها اهمیت به سزایی دارد، ادامه داد: بررسی میزان کالاهای خارجی غیرمجاز در مغازه ها نشان می دهد که مرزهای حفاظتی استان برای جلوگیری از ورود کالاهای قاچاق در استان تا چه میزان قوی هستند.

در این آئین از خدمات ابراهیم شهریاری، دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا وارز استان تقدیر و جواد صادقی به عنوان دبیر جدید کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان کرمان معرفی شد.

ابراهیم شهریاری به دلیل بازنشستگی از ادامه فعالیت در سمت دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا وارز استان باز ماند و استاندار کرمان در این باره گفت: از تجربیات ایشان در سایر حوزه ها بر اساس قانون استفاده خواهیم کرد.

۷۴۴۰ / ۵۰۵۴

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =