گشایش نمایشگاه عکس ایثار و شهادت در عجب‌شیر

مراغه - ایرنا - رییس اداره فرهنگ و ارشاد عجب‌شیر گفت: دومین نمایشگاه نقاشی با موضوع نماز و نیایش و ایثار و شهادت در این شهرستان برپا شد.

فرهاد جبارپور روز یکشنبه در آیین افتتاح این نمایشگاه در گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: این نمایشگاه گروهی هنرمندان نقاشی و طراحی با هدف توسعه و ترویج فرهنگ غنی و متعالی عبادت و شهادت در جامعه گشایش یافت.

وی ادامه داد: این نمایشگاه با هدف آشنایی جوانان و نوجوانان با فرهنگ ایثار و شهادت در دفاع مقدس و همچنین ایام عاشورا و به تصویر کشیدن الگوهای رفتاری برگرفته از معروفات برگزار شد.

وی اظهار داشت: جوانان باید با تاسی از فرهنگ عاشورایی و فرهنگ دفاع مقدس ، ایثار و فداکاری را در سرلوحه زندگی خود قرار دهند تا در آینده ای نزدیک شاهد رشد فرهنگی و اخلاق مداری جوانان این مرز و بوم باشیم.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان عجب شیر گفت: در این نمایشگاه ۳۵ اثر نقاشی و طراحی  با موضوع نماز  و ایثار و شهادت در معرض دید علاقمندان به نمایش گذاشته شده است.

وی با بیان اینکه نمایشگاه توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی،‌ انجمن هنرهای تجسمی و  با همکاری دانشگاه پیام نور عجب شیر برگزار می شود، افزود: این نمایشگاه به مدت چهار روز در محل دانشگاه پیام نور عجب شیر آماده بازدید علاقمندان و هنرمندان شهرستان است.

شهرستان عجب شیر با ۷۱ هزار جمعیت در ۹۸ کیلومتری جنوب غرب تبریز مرکز آذربایجان شرقی واقع است.

۵۱۸

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =