جهاد اسلامی: عربستان تحریم‌های عربی علیه اسرائیل را نقض می‌کند

تهران- ایرنا- «محمد الهندی» عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی فلسطین روز شنبه با انتقاد از سفر تیم ملی فوتبال عربستان به کرانه باختری و دیدار با تیم ملی فوتبال فلسطین، گفت: این اقدام سعودی‌ها نقض تحریم‌های عربی علیه اسرائیل است.

به گزارش پایگاه خبری فلسطین الیوم، الهندی تأکید کرد که سفر تیم ملی فوتبال عربستان به کرانه باختری، با موافقت تل آویو صورت گرفته و این، به معنای نقض تحریم عربی اسرائیل است.

پیش از این، جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) نیز به حضور تیم ملی فوتبال عربستان برای دیدار با فسلطین در کرانه باختری اعتراض کرده و گفته بود: این دیدار برای عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی است.

حماس افزوده بود: رژیم اشغالگر از این حضور می ‌خواهد به سود خود استفاده کند و چهره سیاه خود را سفید کند و گوشه‌گیری‌اش در منطقه را بشکند و به جنایت‌های خود در حق مردم فلسطین و مقدسات شان ادامه دهد.

قرار است تیم ملی فوتبال عربستان روز سه شنبه در چارچوب رقابت های مقدماتی جام جهانی فوتبال ۲۰۲۰ قطر با تیم ملی فوتبال فلسطین در کرانه باختری دیدار کند. برای نخستین بار است که تیم ملی فوتبال عربستان سعودی در فلسطین اشغالی رقابت می کند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =