استادیوم ۱۵هزار نفری در ساوه ساخته می‌شود

ساوه-ایرنا -نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت: عملیات احداث استادیوم ۱۵هزار نفری ساوه در آینده نزدیک با حضور وزیر ورزش و جوانان آغاز خواهد شد.

محمدرضا منصوری شامگاه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: زمینی به مساحت ۲۰ هکتار در جاده روستای یولاق برای ساخت این ورزشگاه در نظر گرفته شده است.
وی اظهار داشت: ساخت این ورزشگاه باید به بخش خصوصی واگذار شود و در این خصوص با باشگاه خوشه طلایی نیز رایزنی های صورت گرفته است.
منصوری ادامه داد: اگر بخش خصوصی به منظور  عملیاتی کردن این پروژه پیش قدم نشود از دولت درخواست میکنیم ردیف بودجه ای  بدین منظور اختصاص دهد زیرا بودجه های استانی پاسخگوی ساخت این استادیوم نخواهد بود.
وی بیان کرد: در گذشته در خصوص ساخت استادیوم ۱۵ هزار نفری هیچگونه برنامه ریزی، نقشه عملیاتی و واگذاری زمین انجام نشده است.
منصوری گفت: در شرایط فعلی باید امکانات ورزشگاه چمران ارتقا پیدا کند و تعداد سکوها افزایش یابد و به موازات ارتقاء این ورزشگاه، باید استادیومی درخور شخصیت و جایگاه مردم ساوه احداث شود.
به گفته این نماینده مجلس، زمین چمن ورزشگاه چمران بنابر دیدگاه کارشناسان ورزشی از کیفیت مطلوبی برخوردار است و هم ردیف ورزشگاه های بزرگ کشور به شمار می رود.
شهرستان ساوه با ۲۸۵ هزار نفر جمعیت دومین کانون جمعیتی استان مرکزی است.
۹۹۲۱/۶۵۳۹

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =