۲۰ مهر ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۴۷
کد خبرنگار: 2843
کد خبر: 83514163
۰ نفر

برچسب‌ها

جاده شیراز-خرامه در انتظار نظارت دوربینی

شیراز-ایرنا-ضرورت نصب دوربین‌های نظارتی و ثبت تخلفات در محورهای ارتباطی خرامه و خصوصا جاده شیراز خرامه از جمله موارد مطرح شده در دیدار فرمانده انتظامی این شهرستان با امام جمعه خرامه بود.

فرمانده انتظامی خرامه شنبه در دیدار با امام جمعه و اهالی رسانه این شهرستان، گفت: برای کاهش تصادفات در محورهای ارتباطی خرامه نیازمند نصب دوربین‌های نظارتی و ثبت تخلفات هستیم که این مهم باید توسط دستگاه‌های متولی اجرایی شود.

سرهنگ عبدالرسول جوکار اظهار داشت: هر جا نظارت نباشد یا کاهش یابد زمینه وقوع جرم، تخلف و اتفاقات افزایش می یابد.

او مسیر ارتباطی ناایمن، عدم رعایت قوانین توسط رانندگان و وسیله نقلیه معیوب و نامناسب را از جمله عوامل بسیار مهمی در وقوع تصادفات دانست و افزود: محورهای ارتباطی شهرستان خرامه نیازمند استانداردسازی است اما اگر رانندگان در حین رانندگی، قوانین را به‌طور کامل رعایت کنند، میزان تصادفات کاهش چشمگیری خواهد یافت.

فرمانده انتظامی شهرستان خرامه در ادامه تاکید کرد: با توجه به اینکه شهرستان خرامه از بن‌بست ارتباطی خارج شده است و تردد در محورهای ارتباطی این شهرستان نسبت به گذشته افزایش زیادی یافته به‌ منظور نظارت، کاهش تخلف و تصادفات در محورهای ارتباطی این شهرستان،نیازمند نصب دوربین‌های نظارتی و ثبت تخلفات است که این مهم باید توسط دستگاه‌های متولی اجرایی شود.

جوکار یکی از وظایف اصلی نیروی انتظامی را تامین امنیت درون شهری دانست و گفت: کوچکترین انتظار مردم از نیروی انتظامی حفظ، تامین و برقراری امنیت درون شهری است و فرماندهی انتظامی شهرستان خرامه در این زمینه تمام تلاش خود را به کار بسته است.

وی در ادامه خطاب به خبرنگاران حاضر در این نشست،گفت: انتقادات چارچوب و قوانین خاص خود را دارد و رسانه‌ها می توانند نیروی انتظامی خرامه را مورد انتقاد قرار دهند و قطعا این نهاد نیز از انتقادات به‌جا و سازنده استقبال می‌کند.

فرمانده انتظامی شهرستان خرامه تصریح کرد: قطعا انتقادات سازنده باعث بهبود و افزایش کیفیت خدمت‌رسانی به مردم خواهد بود و این امر مهم ،لازم و ضروری است. 

حجت الاسلام محمد صباحی امام جمعه خرامه نیز در این نشست خبرنگاران را بازوی مسئولان دانست و تاکید کرد: من پیشنهادم این است که خبرنگاران از مسئولان سوال کنند که ما خبرنگاران چه کاری می‌توانیم انجام دهیم که به شما کمک کنیم و مشکلی از مشکلات جامعه و مردم حل شود. 

در ادامه این نشست خبرنگاران به بیان نظرات و پیشنهادات خود در زمینه ارتباط دو سویه خبرنگاران و فرماندهی انتظامی شهرستان خرامه پرداختند.

۹۸۷۳ / ۲۰۲۷

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =