رنگرز: متولیان ورزش کشور کشتی را دقیق دنبال می‌کنند

‌تهران - ایرنا - سخنگوی فدراسیون کشتی با تاکید بر اینکه متولیان ورزش کشور، کشتی را خیلی ریز و دقیق رصد می‌کنند گفت: امیدوارم خروجی این نشست‌ها در فاصله ۹ ماه به المپیک به اعتلای ورزش کمک کند.

«حسن رنگرز» امروز (شنبه) پس از نشست ستاد عالی بازی‌های المپیک و پارالمپیک که با وزیر ورزش و جوانان، اعضای ستاد و «علیرضا دبیر» رییس فدراسیون کشتی برگزار شد، با بیان این مطلب افزود: جا دارد از  وزیر ورزش و جوانان و معاونین وزارت ورزش و همچنین «سیدرضا صالحی امیری» رییس کمیته ملی المپیک برای برگزاری این جلسه بسیار خوب به سهم خودم تشکر کنم.  

وی اظهار داشت: بسیار خوشحالم از اینکه متولیان اصلی ورزش کشور اتفاقات ریز و درشت ورزش اول کشور یعنی کشتی را به طور جدی رصد می‌کنند و به آن تسلط دارند.

سخنگوی فدراسیون کشتی ادامه داد: در این نشست به طور مبسوط در خصوص برنامه‌های فنی و چالش‌های فدراسیون توسط رییس فدراسیون، سرمربی تیم ملی آزاد و بنده گزارشاتی ارائه شد و امیدوارم خروجی این نشست‌ها در فاصله ۹ ماه مانده به بازی‌های المپیک به اعتلای ورزش ما کمک کند.

رنگرز در پایان تاکید کرد: کار ورزش کشور در مسیر المپیک بسیار سخت است و به طور قطع برگزاری این نشست ها در جهت ایجاد هم‌گرایی بین مجموعه ورزش کشور می‌تواند بسیار مفید و موثر باشد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =