دانشگاه آزاد و معاونت فناوری ریاست جمهوری تفاهم‌نامه امضا کردند

تهران-ایرنا- تفاهم‌نامه همکاری‌های علمی، پژوهشی و آزمایشگاهی بین دانشگاه آزاد اسلامی و شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به امضا رسید.

به گزارش روز شنبه دانشگاه آزاد، تفاهم‌نامه همکاری های علمی، پژوهشی و آزمایشگاهی بین دانشگاه آزاد اسلامی و شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی ریاست‌جمهوری به امضای بابک نگاهداری رئیس پژوهشگاه و شبکه‌های آزمایشگاهی دانشگاه آزاد و رضا اسدی فرد مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری در دوازدهمین نمایشگاه فناوری نانو امضا شد.

این تفاهم‌نامه در راستای عمل به سیاست های ابلاغی رهبر معظم انقلاب در حوزه اقتصاد مقاومتی و به منظور تحقق شعار محوری «رونق تولید ملی» و به منظور گسترش همکاری های علمی، آموزشی، پژوهشی و استفاده از امکانات و قابلیت های فنی و تخصصی و بهره‌گیری از تجارب و ظرفیت‌های حوزه آزمایشگاهی به امضا رسید.

هدف از امضای تفاهم‌نامه همکاری های علمی و پژوهشی بین پژوهشگاه و شبکه های آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی و شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری، تسهیل در دسترسی پژوهشگران کشور برای بهره‌مندی از خدمات مراکز آزمایشگاهی زیرمجموعه دانشگاه و شبکه و همچنین کمک به توسعه زیرساخت‌های آزمایشگاهی واحدهای دانشگاه آزاد است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =