تاکید کالدرون بر طی شدن صحیح مراحل درمانی مصدومان پرسپولیس

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تاکید دارد تا هر دو بازیکن مصدوم تیمش طبق برنامه روند درمانی خود را پیگیری کنند تا با بازگشت زودهنگام مشکلی برای آنها پیش نیاید.

شجاع خلیل‌زاده پیش از بازی شهرآورد در هفته چهارم لیگ برتر دچار مصدومیت شد و به همین خاطر چند روز در تمرینات غایب بود اما سرانجام با تلاش کادر پزشکی این بازیکن به شهرآورد رسید و همچنین برابر سپاهان در هفته پنجم هم به میدان رفت.

اما پس از آن دوباره مصدومیت این بازیکن تشدید شد و در شروع جدید تمرینات این بازیکن به طور اختصاصی تمریناتش را دنبال کرده و زیر نظر کادر پزشکی برنامه‌های درمانی‌اش را پیگیری می‌کند.

این در حالی است که سیامک نعمتی هم که در دو بازی اخیر سرخپوشان به عنوان مدافع راست به بازی گرفته شده هم مصدوم شد.

کالدرون امروز با توجه به شرایط تاکید داشت که این دو بازیکن که در بازی برابر پیکان هم محروم هستند به صورت منظم برنامه‌های درمانی خود را دنبال کنند و عجله‌ای برای بازگشت آنها وجود ندارد تا آنها با آمادگی کامل به تمرینات بازگردند.

علیرضا حقیقت پزشک تیم فوتبال پرسپولیس هم در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا در تشریح شرایط این دو بازیکن گفت: شجاع خلیل‌زاده به صورت منظم برنامه‌های درمانی‌اش را انجام می‌دهد. در مورد نعمتی هم تازه آزمایش‌ها لازمه انجام شده و پس از اعلام جواب آزمایش، برنامه‌های لازم را جهت درمان وی در نظر خواهیم گرفت. با توجه به محرومیت این دو بازیکن در بازی پیش رو سعی می‌کنیم برنامه منظمی را در نظر داشته باشیم تا آنها در آمادگی کامل به میادین بازگردند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =