دختر جودوکار کهگیلویه و بویراحمد در رقابت های کشوری سوم شد

یاسوج- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: شقایق ظهرابی فرد از این استان در رقابت های جودو دختران قهرمانی نوجوانان کشور و انتخابی تیم ملی به مقام سوم و نشان برنز دست یافت.

سید محمدتقی علوی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این دوره از رقابت ها به مدت یک روز در شهر زنجان برگزار شد.

وی افزود: ۱۶۰ دختر جودوکار رده سنی نوجوانان از ۲۶ استان کشور در این رقابت ها حضور داشته و در هشت وزن ۴۰-، ۴۴-، ۴۸-، ۵۲-، ۵۷-، ۶۳-، ۷۰- و ۷۰+ کیلوگرم به مصاف یکدیگر رفتند.

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: شقایق ظهرابی فرد از این استان در وزن ۴۰- کیلوگرم و پس از سپیده طاهری از خراسان جنوبی و نازنین سورانی از اصفهان به همراه ملیکا ستوده نیا از کرمان به طور مشترک صاحب رتبه سوم و نشان برنز شد.

علوی عنوان کرد: در بخش تیمی این رقابت ها لرستان با سه نشان طلا و یک نشان برنز اول شد، اصفهان با ۲ نشان طلا، یک نشان نقره و یک نشان برنز عنوان دوم را کسب کرد و زنجان نیز با یک نشان طلا و یک نشان برنز به مقام سوم دست یافت.

وی ابراز داشت: افراد برتر این رقابت ها علاوه بر دریافت لوح سپاس و جوایز ارزنده به اردوی تیم ملی جودو دختران رده سنی نوجوانان نیز دعوت شدند.  

افزون بر ۵۰ هزار ورزشکار ساماندهی شده مرد و زن در رشته های مختلف در کهگیلویه و بویراحمد فعالیت می کنند.

۷۵۳۵/۱۶۶۲  

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =