۸۸ دانشجو بورسیه شدند

تهران-ایرنا- بنیاد حامیان دانشگاه تهران اعلام کرد: ۸۸ دانشجوی متقاضی این دانشگاه در سال تحصیلی ۹۹- ۱۳۹۸ از محل سود صندوق نیکوکاری بورسیه شدند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد حامیان دانشگاه تهران،  صندوق نیکوکاری این دانشگاه با مدیریت اجرایی بنیاد حامیان دانشگاه تهران در مرداد و شهریور امسال سودی معادل ۵۸ میلیون و ۶۶۴ هزار تومان داشت که حامیان و دوستداران این دانشگاه با حمایت‌های مالی بی‌دریغ خود آن را فراهم کردند.  

براساس اعلام بنیاد حامیان دانشگاه تهران، کمک پرداختی به دانشجویان از محل سود صندوق در ماه های مرداد و شهریور سال ۱۳۹۸، مبلغ ۵۴ میلیون ۸۰۰ هزار تومان بود که به شرح ذیل تخصیص یافته است:

 پرداخت بورسیه تحصیلی سه ماه ۸۴ نفر از دانشجویان برتر دانشگاه تهران در مقطع کارشناسی، جمعاً به مبلغ ۵۰ میلیون  و۴۰۰ هزار تومان است.

 حمایت از ۸۴ دانشجوی متقاضی دانشگاه جمعاً به مبلغ چهار میلیون و ۴۰۰ هزار تومان که این دانشجویان را مرکز مشاوره دانشگاه، پردیس کشاورزی و منابع طبیعی و معتمدین بنیاد حامیان دانشگاه تهران معرفی کرده بودند.

بنیاد حامیان دانشگاه تهران از سال ۱۳۹۳ فعالیت خود را آغاز کرد، این ببنیاد از دی ماه ۱۳۹۵ به صورت رسمی ثبت شد و با تلاش های بسیار توانست تعداد خیرین را از ۲۰ به ۳۰۰، ۶۰۰ در نهایت بیش از هزار و ۳۰۰ نفر گسترش دهد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =