سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی: برابر اوکراین چند اشتباه فردی داشتیم

تهران- ایرنا- سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران گفت: فکر نمی‌کردیم که در وقت نخست برابر اوکراین عقب بمانیم اما با هوش بازیکنان، بازگشت خوبی داشتیم.

«عباس هاشم‌پور» در خصوص دیدار برابر اوکراین در بازی‌های ساحلی جهان در قطر اظهار داشت: دیدار مشکلی بود و این را از همان لحظه مشخص شدن قرعه‌کشی می‌دانستیم. به هرحال اوکراین قهرمانی اروپا را در کارنامه دارد. تجربه چندبار بازی با این تیم را داشتیم و با وجود اینکه آنالیز خوبی داده بودیم، اما در وقت نخست چند اشتباه فردی داشتیم.

وی ادامه داد: نکات و تغییراتی که در بخش تاکتیکی در وقت استراحت برای بازیکنان تشریح کردیم موجب شد که بازیکنان در وقت دوم جنگنده‌تر ظاهر شوند. خوشبختانه این کار جواب داد و در نهایت پیروز میدان شدیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی درباره اینکه چرا نتیجه بازی در وقت نخست ۴ بر یک شد، اظهار داشت: فوتبال ساحلی بازی لحظه‌ها است و اصلا قابل پیش بینی نیست. دیدار نخست همیشه سخت و پر استرس برای هر ۲ تیم است.

هاشم‌پور افزود: خودمان هم فکر نمی‌کردیم که در وقت اول جلوی اوکراین با این نتیجه عقب بمانیم. اما با هوش بازیکنان و بازگشت سریع به بازی، کامبک خیلی خوبی را اجرا کردیم و بابت آن باید به بازیکنانم تبریک بگویم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =