شاهرودی: به امیدها انرژی مثبت بدهند، تاریخ‌ساز می‌شوند

تهران- ایرنا- مربی تیم فوتبال امید گفت: امیدوارم همه اهالی فوتبال در چند ماه آینده به تیم امید انرژی مثبت بدهند. اگر با روحیه و خودباوری وارد مسابقات شویم این تیم می‌تواند نام خود را در تاریخ فوتبال ایران ثبت کند.

رضا شاهرودی مربی تیم فوتبال المپیک که به همراه این تیم در اردوی قطر حضور دارد در خصوص شرایط این اردو اظهار داشت: خوشبختانه وضعیت بسیار خوبی داریم. تمرینات خوبی از هر نظر در تهران داشتیم و یک بازی تدارکاتی بسیار مفید برابر شهر خودروی مشهد برگزار کردیم. امکانات اردو هم واقعا ایده‌آل بوده و همچنین در قطر وضعیت بسیار خوبی داریم. همینطور یک فرصت مناسب برای بازی برابر تیم قدرتمندی مثل استرالیا پیدا کردیم. این تیم یکی از قدرت‌های فوتبال آسیا در این رده سنی است که می‌تواند به روند برنامه‌های آماده‌سازی ما کمک کند. ما هم تیمی داریم که حالا تجربه خوبی دارد، بازی‌های تدارکاتی زیادی انجام داده و انگیزه زیادی برای این بازی در تیم می‌بینم.

شاهرودی با اشاره به خاطره خودش از رویارویی ایران و استرالیا در سال ١٩٩٧ گفت: خوشحالم که من و حمید استیلی هم بخشی از یک اتفاق ماندگار در تاریخ فوتبال ایران بودیم و مسابقه برابر استرالیا در فوتبال ما همیشه یادآور حماسه ملبورن است. با این وجود به بچه‌های تیم امید گفته‌ام اگر طلسم صعود به المپیک را بشکنند می‌توانند مثل همان تیم ١٩٩٨ تاریخ‌ساز باشند.

مربی تیم المپیک در پایان گفت: مسئله مهم این است که خودمان به این تیم امیدوار باشیم و توان واقعی آن را بشناسیم. این بچه‌ها بسیار مستعد و توانا هستند، من ماه‌ها کنار آنها زندگی کرده‌ام و ایمان دارم می‌توانند کارهای بزرگی انجام بدهند. امیدوارم همه اهالی فوتبال در این چند ماه آینده به تیم امید انرژی مثبت بدهند چون باور دارم اگر با روحیه و خودباوری وارد مسابقات شویم این تیم می‌تواند در تاریخ فوتبال ایران نام خودش را ثبت کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =