۲۰ مهر ۱۳۹۸،‏ ۱۰:۵۰
کد خبرنگار: 2198
کد خبر: 83513269
۰ نفر

برچسب‌ها

حادثه رانندگی در زنجان ۲ کشته برجا گذاشت

زنجان - ایرنا - رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: طی ۴۸ ساعت گذشته بر اثر وقوع حوادث رانندگی در سطح مسیرهای ارتباطی این استان ۲ نفر جان باختند.

سرهنگ عباس مظفری، روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: یکی از سرنشینان این حادثه که زن بود به علت شدت صدمات و جراحات وارده در دم فوت کرد و دیگر سرنشین خودرو نیز پس از انتقال به بیمارستان جان باخت.

وی اظهار داشت: بر اثر این سانحه رانندگی که روز پنجشنبه /۱۹ مهر ماه جاری/ به علت عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه ناشی از سرعت غیرمجاز در کمربندی شهرستان خرمدره اتفاق افتاد ۲ نفر نیز مصدوم شدند.

طی سه ماهه نخست امسال ۳۲۳ تصادف جرحی با ۴۱۷ مصدوم و ۶۵۱ فقره تصادف خسارتی در جاده‌های این استان حادث شد و بر اثر این حوادث ۴۵ نفر نیز کشته شدند که تعداد کشته‌ها در مدت مشابه پارسال ۴۶ نفر بود.

تیرماه سالجاری ۲۸ نفر از هموطنان و مدت مشابه پارسال نیز ۳۱ نفر در سطح مسیرهای ارتباطی این استان بر اثر وقوع تصادف‌های رانندگی جان خود را از دست دادند، مرداد ماه امسال نیز قریب ۲۵ نفر و در شهریور ماه نیز قریب ۲۳ نفر جان باختند.

استان زنجان پنج هزار و ۸۴۰ کیلومتر راه ارتباطی دارد که از این میزان، ۲۰۰ کیلومتر آزاد راه، ۱۱۳ کیلومتر بزرگراه، ۳۴۲ کیلومتر راه اصلی و ۹۷۴ کیلومتر راه فرعی است.

     ۶۰۸۵/۶۰۸۴ 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =