باستانی‌کاران سمنان در رقابت کشوری درخشیدند

سمنان- ایرنا- رئیس هیات ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی استان سمنان گفت: باستانی‌کاران استان در رقابت‌های قهرمانی کشور رده سنی جوانان و امید پنج مدال کسب کردند.

سید حسن سبزواری روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در این رقابت ها مهیار چوپانزاده در ۲ رشته چرخ تیز و چمنی ۲ مدال طلا را برای استان سمنان کسب کرد.

وی بیان کرد: محمد وفادار در رشته میل بازی و امیرحسین حاجی محمدیان در رشته کباده نیز صاحب مدال طلا در رقابت قهرمانی کشور شدند.

وی تصریح کرد: حسین حاجی قاسمی در رشته سنگ این رقابت ها مدال برنز کسب کرد.

رئیس هیات ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی استان سمنان ادامه داد: رقابت های  تیمی زورخانه‌ای، هنرهای فردی و کشتی پهلوانی در رده سنی جوانان و امید کشور در ورزشگاه انقلاب خمینی شهر اصفهان از چهارشنبه تا جمعه نوزدهم مهر برگزار شد.

رئیس هیات ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی استان سمنان افزود: رقابت های تیمی و هنرهای فردی چهارشنبه و پنجشنبه و نیز پیکارهای کشتی پهلوانی روز جمعه برگزار شد.

۲۸۵ ورزشکار در قالب ۱۵ تیم از استان های اصفهان، کردستان، یزد، آذربایجان شرقی، خراسان جنوبی، اردبیل، خراسان رضوی، کرمانشاه، کرمان، همدان، سیستان و بلوچستان، بوشهر، فارس، مازندران، گلستان، قم، مرکزی و سمنان در این رقابت ها حضور داشتند.

۹۸۹۱/۶۱۰۳

اخبار مرتبط