۱۹ مهر ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۰۱
کد خبرنگار: 1206
کد خبر: 83512799
۰ نفر

برچسب‌ها

استیلی: بازی با استرالیا برایمان یک فرصت بزرگ است

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال امید ایران گفت: بازی برابر استرالیا برای ما اهمیت زیادی دارد و یک فرصت خوب محسوب می‌شود که امیدوارم نهایت استفاده را از آن ببریم.

«حمید استیلی» پس از پایان بازی دوستانه امید ایران و شهرخودرو اظهار داشت: شاهد بازی بسیار خوبی از سوی هر دو تیم بودیم و به اهداف خودمان در این مسابقه رسیدیم.

وی افزود: شهر خودرو یکی از بهترین و آماده‌ترین تیم‌های لیگ است. آنها فوتبال مالکانه و خوبی ارائه می‌دهند که برای ما مساله مهمی بود. با توجه به فرصت کوتاهی که داشتیم بچه‌ها عملکرد خوبی داشتند و توانستند خواسته‌های کادر فنی را در زمین پیاده کنند.

سرمربی تیم فوتبال امید ایران خاطرنشان کرد: نظم خوبی در دفاع داشتیم، در انتقال به حمله امیدوارکننده ظاهر شدیم و در مجموع بازی خوبی ارائه دادیم، تنها یک اشتباه روی ضربه کرنر داشتیم و با توجه به اینکه هنوز تمرینات دفاعی را در این اردو آغاز نکردیم بسیار رضایت‌بخش بود.

استیلی تصریح کرد: بعضی نفرات را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم و بعضی از بازیکنان هم به دلیل محدودیتی که در انتخاب تعداد بازیکنان داشتیم ما را در سفر به قطر برای بازی دوستانه مقابل استرالیا همراهی نمی‌کنند.

وی در پایان گفت: بازی برابر استرالیا برای ما اهمیت زیادی دارد و یک فرصت خوب محسوب می‌شود که امیدوارم نهایت استفاده را از آن ببریم.

دیدار تدارکاتی تیم‌های ملی فوتبال امید ایران و شهر خودرو با تساوی یک بر یک به اتمام رسید.

تیم فوتبال امید ایران دوشنبه بیست ‌و ‌دوم مهرماه در قطر به مصاف استرالیا خواهد رفت.‌

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =