۱۹ مهر ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۱۱
کد خبرنگار: 1465
کد خبر: 83512559
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

مردم و دولت عراق مواظب فتنه‌های آمریکایی‌ها باشند

یزد - ایرنا - نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه یزد گفت: حوادث اخیر که در برخی شهرهای عراق اتفاق افتاد، فتنه آمریکایی است باید مردم و دولت عراق با هوشیاری کامل و حفظ وحدت ملی از آن عبور کنند.

آیت الله محمدرضا ناصری یزدی در خطبه‌های نمازجمعه این هفته شهر یزد افزود: این حوادث توسط آمریکا برای برهم‌زدن نظم و امنیت عراق است که استکبار به اهداف شیطانی خود نمی‌رسد.

وی ادامه داد: امنیت عراق برای ملت و کشور ما از اهمیت زیادی برخوردار است و باید دولت و مسئولان ما قضایا را برای حل و فصل و کمک به دولت آن کشور رصد کنند.

خطیب جمعه یزد با اشاره به تلاش دولت برای برقراری ارتباط اقتصادی با کشورهای همسایه در اتحادیه اورآسیا بابت پیگیری آن قدردانی کرد.

ناصری یزدی تصریح کرد: یکی از راه‌ها برای غلبه در جنگ اقتصادی دشمنان علیه نظام و انقلاب ایران برقراری ارتباط اقتصادی با کشورهای همسایه است.

نماینده ولی‌فقیه در استان یزد به توطئه‌های غرب با تهدید نرم در راستای فروپاشی بنیان خانواده در ایران اشاره کرد و هوشیاری مردم را در این مورد خواستار شد.

ناصری یزدی در خصوص راهپیمایی اربعین گفت: این گردهمایی اوج اقتدار و عظمت امت اسلام است و باید با وحدت و پرشور به نحو مناسبی برگزار شود.

وی تاکید کرد: عظمت راهپیمایی موجب خنثی‌شدن اهداف آمریکا و سایر دشمنان در منطقه و ایران است.

رئیس شورای فرهنگ عمومی استان یزد به توصیه‌های مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی و تکیه به ظرفیت‌های داخلی کشور اشاره کرد و بیان داشت:  راه نجات اقتصاد کشور تکیه به توانایی درون ایران است.

استاد درس خارج حوزه علمیه یزد با بیان ضرورت توجه بیشتر به نیروهای جوان و دلسوزان جامعه در بخش‌های مختلف تحقق آن را توسط دولت خواستار شد.

همزمان با سراسر کشور نماز عبادی سیاسی جمعه در ۲۱ شهر و هفت روستای پرجمعیت استان یزد اقامه شد.

۷۵۳۶/ ۲۰۴۷ 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha