۱۹ مهر ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۴۷
کد خبرنگار: 1307
کد خبر: 83512487
۰ نفر

برچسب‌ها

حرکت علمی ایران نیازمند استمرار است

کرمانشاه- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه بااشاره به پیشرفت‌های جمهوری اسلامی ایران گفت: برای افزایش اقتدار کشور حرکت علمی ایران نیاز به استمرار دارد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، آیت الله مصطفی علما در خطبه های نماز جمعه این هفته بر ضرورت تربیت فرزندان تاکید کرد و اظهارداشت: امروز مهمترین وظیفه پدر و مادرها حفظ و مراقبت از کودکان است از این رو باید به خوبی بر رفت و آمد آنها نظارت کنیم.
وی به دیدار رهبری با نخبگان علمی اشاره کرد و گفت: همه ما بخصوص مسوولان باید دقت فراوان به نخبگان داشته باشند زیرا آینده کشور در دست این جوانان است.
امام‌جمعه کرمانشاه با تاکید بر اینکه حرکت علمی کشور نیازمند استمرار است، گفت: برای حفظ حرکت علمی و پیشرفت های کشور باید از نخبگان حمایت کنیم و در کارهای قانونی این افراد تسریع به وجود آوریم.
آیت الله علما به اقتدار نظامی جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و گفت: آمریکایی ها و دشمنان ما زمانی که قدرت نظامی نیروهای مسلح مارا می بینند از تجاوز منصرف می شوند.
وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران به هیچ عنوان وابسته نیست، افزود: اقتدار امروز نیروهای مسلح ایران با تکیه بر توان داخلی و تسلیحات ساخت داخل ایجاد شده است.
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه تاکید کرد: امروز یک جریان به راه افتاده که قصد سیاه نمایی دستاوردهای کشور را دارد؛ باید جلوی این جریان را سد کرد.
۹۶۱۲/۸۰۶۶