قاتل شهید مدافع امنیت در اصفهان به هلاکت رسید

اصفهان- ایرنا- قاتل شهید مدافع امنیت"میلاد امینی" که هفتم مهر امسال توسط سارقان مسلح به شهادت رسید در عملیات ضربتی و درگیری بامداد روز جمعه با پلیس آگاهی استان اصفهان به هلاکت رسید.

شهید میلاد امینی هفت مهر امسال در حین کنترل محور مواصلاتی شهرستان شاهین شهر و میمه به ضرب گلوله، مجروح شد و با وجود تمام تلاش‌های پزشکی پس از چند روز در دهم مهر به شهادت رسید.

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان روز جمعه در گفت و گو با ایرنا اظهارداشت: با تلاش های شبانه روزی نیروهای انتظامی و پلیس آگاهی اصفهان، محل اختفای قاتل، هشت روز بعد از شهادت امینی، شناسایی شد و بامداد امروز در یک درگیری در شهر اصفهان به هلاکت رسید.

سرهنگ حسین حسین زاده با بیان این که قاتل حدود ۴۵ ساله دارای سابقه کیفری و خشونت و سارق خودرو بود، افزود: این فرد، بامداد امروز در درگیری با ماموران پلیس اقدام به تیراندازی و ۶ گلوله به سمت پلیس شلیک کرد.

وی با اشاره به دستگیری همدست قاتل شهید مدافع امنیت، اظهارداشت: این فرد حدود ۳۰ ساله و فاقد سابقه کیفری و اهل اصفهان است.

سرهنگ حسین زاده ادامه داد: از این افراد ۲ قبضه سلاح شکاری کالیبر ۱۲ و تعداد زیادی فشنگ و سلاح سرد کشف شد.

وی با تاکید بر اینکه برخورد نیروی انتظامی با مجرمانی که از خشونت در ارتکاب جرم، استفاده و به پلیس، تعدی و تعرض می کنند، بسیار جدی است، گفت: اگر کسی به قانون و امنیت تعرض و تیراندازی کند، تاوان سختی پس خواهد داد.

بامداد هفتم مهرماه یکی از واحدهای گشتی فرماندهی انتظامی شهرستان شاهین شهر در حین کنترل محورهای مواصلاتی به یک خودرو مشکوک شد و دستور توقف آن را داد اما سرنشینان آن بدون توجه به دستور ایست اقدام به تیراندازی کردند که در این درگیری ۲ تن از ماموران به شدت مجروح و به بیمارستان منتقل شدند که استوار یکم "میلاد امینی" با وجود تلاش تیم های پزشکی دهم مهر به شهادت رسید.

پیکر این شهید ۱۱ مهر در شهر درچه از توابع شهرستان خمینی شهر تشییع و در زادگاهش محله " ولاشان " به خاک سپرده شد.

۳۰۱۱/۶۰۲۶/

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =