آسانسورهای بیمارستان امام رضا(ع) باید استانداردسازی شوند

کرمانشاه- ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه، بر بازرسی و استانداردسازی آسانسورهای بیمارستان امام رضا (ع) تاکید کرد و گفت: اگر در برابر این موارد قُرص و محکم بایستیم، بهتر از آن است که در آینده تلفات جانی داشته‌باشیم و حسرت بخوریم که چرا اقدامی نکردیم.

به گزارش خبرنگار ایرنا، محمدحسین صادقی روز پنجشنبه در دیدار با مدیرکل استاندارد استان کرمانشاه که در سرسرای دادسرای کرمانشاه انجام شد، خواستار اعمال سیاست‌های سختگیرانه نسبت به مسکن مهر شد و گفت: سلامت مردم را نباید به مخاطره بیندازیم.

وی بر حمایت از صنایع و تولیدکنندگان نوپا تاکید کرد و گفت: در صنایع و محصولاتی که برند استان محسوب می‌شوند، سخت‌گیریکنید و مماشات نکنید تا خود را به درجه مطلوب استاندارد برسانند.

دادستان کرمانشاه، افزایش آگاهی‌های عمومی و مطالبه‌گری مردم را بسیار مهم دانست و گفت: حوادث ناشی از رعایت نکردن استاندارد را به مردم اطلاع رسانی کنید تا آنها هم موقع خرید به دنبال مهر و برچسب اداره کل استاندارد بگردند.

صادقی در پایان این دیدار با تاکید بر اینکه هیچ درجه از فساد را تحمل نمی‌کنیم، افزود: برنامه های رئیس قوه قضاییه مبنی بر فساد ستیزی، اقدامات جهادی سربازان این دستگاه و خدمات مثبت و موثر آنها در این زمینه، موجی از امید در مردم ایجاد کرده که نویدبخش فردایی روشن تر است.

محمودرضا نیازی مدیرکل استاندار کرمانشاه نیز در این دیدار با اشاره به غیراستانداردبودن آسانسورهای بیمارستان امام رضا (ع)، برخی ادارات و مراکز عمومی استان، خواستار حمایت دادستانی برای استانداردسازی آنها شد. 

۳۲۰۳/۸۰۶۶