عیادت مسئولان تالش از کودکان بستری در بیمارستان

‍ آستارا - ایرنا - مسئولان تالش به‌ مناسبت هفته ملی کودک، از کودکان بستری در بخش اطفال بیمارستان شهید نورانی این شهرستان عیادت کرده و با اهدای هدایا، در جریان روند درمان آنها قرار گرفتند.

به گزارش خبرنگار ایرنا فرماندار تالش شامگاه پنجشنبه در عیادت از کودکان بستری در بیمارستان، از مدیر شبکه بهداشت و درمان و رئیس بیمارستان خواست، در مداوای کودکان تلاش بیشتری صورت گیرد.
سید عیسی مهدوی گفت: کودکان، آینده سازان کشور اسلامی ایران هستند و باید از این ذخیره های با ارزش، با استفاده از همه ظرفیت ها و به نحو احسن محافظت شود.

وی ادامه داد: توجه به کودکان، سرآغاز زندگی پربار و هدفمند برای آنهاست و این توجه و عنایت باید علاوه بر والدین، از ناحیه جامعه نیز ادامه داشته باشد.
مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تالش نیز در این عیادت گفت: کانون برای کودکان بستری در بیمارستان به مناسبت هفته کودک، قصه گویی اجرا و با اهدای هدیه از آنان عیادت کرد.

والدین کودکان نیز با ابراز رضایت از خدمات بهداشتی و درمانی بیمارستان، اهمیت دادن مسئولان به هفته کودک را مایه دلگرمی والدین و امید به آینده روشن تر دانستند.

۱۳ تا ۱۹ مهرماه، هفته ملی کودک است.

شهرستان تالش با ۲۰۰ هزار نفر جمعیت در بخش های مرکزی، اسالم، حویق و کرگانرود در ۱۱۰ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع شده است.
۷۱۰۶ / ۷۱۲۴

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =