ابراهیمی: به اندازه‌ای خوب هستیم که بحرین را هم ببریم

تهران- ایرنا- هافبک تیم ملی ایران گفت: می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم؛ گل‌های زیاد به اعتماد به نفس مهاجمان و مجموعه تیم کمک می‌کند و امیدوارم این روند ادامه‌دار باشد؛ شرایط تیم به‌ اندازه‌ای خوب است که می‌توانیم در بحرین هم نتیجه خوبی بگیریم.

امید ابراهیمی پس از پیروزی تیم ملی ایران مقابل کامبوج با نتیجه پرگل ۱۴ بر صفر اظهار داشت: می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم، به طور قطع برابر تیم‌های قوی‌تر کارمان سخت‌تر خواهد بود اما سعی می‌کنیم بهترین عملکرد را داشته باشیم؛ تلاشمان این است که تیم ملی موفق باشد و بتواند پیشرفت کند و امیدوارم این روند ادامه‌دار باشد.

ابراهیمی در خصوص تفاوت سبک مورد استفاده توسط «مارک ویلموتس» و «کارلوس کی‌روش» تاکید کرد : فرقی نمی‌کند چه هجومی و چه دفاعی، تنها هدف باید موفقیت تیم ملی باشد.

وی در رابطه با گلزنی مهاجمان در بازی امروز نیز گفت: امیدوارم همیشه برای مهاجمان این اتفاق بیافتد و بتوانند در تمام بازی‌ها گل‌های زیادی بزنند؛ این موضوع به اعتماد به نفس تیم کمک هم می‌کند.

ابراهیمی در رابطه با دیدار آینده ایران مقابل بحرین خاطرنشان کرد: صددرصد بازی با بحرین سخت‌تر خواهد بود، این بازی در خانه بود و حمایت هواداران را داشتیم اما بازی مقابل بحرین همیشه متفاوت بوده و بین ما کُری وجود داشته اما شرایط تیم ملی به اندازه‌ای خوب است که در بحرین هم نتیجه خوبی بگیریم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =