۲۲ ایده به نخستین استارت آپ جوش ایران  ارسال شد

شهرکرد- ایرنا- دبیر نخستین استارت آپ ملی صنعت جوش ایران گفت: برای برگزاری این رویداد ملی ۲۲ ایده کوچک تا کسب و کار بزرگ به دبیرخانه این رویداد ارسال شد.

مرتضی محمدیان عصر روز پنجشنبه در پیش رویداد نخستین استارت آپ ملی صنعت جوش ایران که در شهر هفشجان برگزار شد، افزود: این ایده‌ها در حوزه صنعت جوش، اپلیکیشن مرتبط با صنعت جوش، بازرسی جوش، فناوری نوین بوده است.

وی هدف از برگزاری این رویداد را شناسایی و توانمندسازی طرح و ایده‌های نو و خلاقانه در حوزه صنعت جوش، معرفی کسب و کارهای نو در صنعت جوش، تجازی‌سازی ایده‌های برتر برگزار می شود.

به گفته وی، نخستین استارت آپ ملی صنعت جوش ایران و بیستمین کنفرانس ملی جوش و بازرسی و نهمین کنفرانس ملی آزمایش‌های غیر مخرب ایران در تاریح یکم تا سوم آبانماه در دانشگاه شهرکرد برگزار می‌شود.

محمدیان اظهار داشت: ایجاد انگیزه برای پژوهش و نوآوری در زمینه‌های جوش و بازرسی، توسعه و ترویج فرهنگ مهندسی جوش و بازرسی، معرفی روش‌های نوین جوشکاری و بازرسی، افزایش کیفیت و آسیب‌شناسی اتصالات جوشی در صنایع مختلف کشور، معرفی جایگاه مهندسی جوش در افزایش بهره وری قطعات و تجهیزات صنعتی از دیگر اهداف برگزاری این رویداد است.

به گزارش ایرنا، هفشجان با ۲۳ هزار نفر جمعیت به "شهر صنعتگران" معروف است و در همین راه ۱۲ شهید صنعتگر نیز تقدیم این مرز و بوم کرده است.
تبحر مردم این شهر در جوشکاری به گونه‌ای است که بیشترین جوشکاری پروژه‌های مهم کشور به دست جوشکارهای هفشجانی انجام میشود.
هفشجان در۱۲ کیلومتری مرکز استان چهارمحال و بختیاری قرار دارد.

۷۳۶۰/۲۰۹۷

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =