زنده از ورزشگاه آزادی؛ دیدار تاج با ستاره اسبق تیم ملی فرانسه

تهران- ایرنا- یوری ژورکائف، ستاره اسبق تیم ملی فرانسه و باشگاه اینترمیلان ایتالیا که هم‌اکنون مدیر اجرایی فیفا به حساب می‌آید، در ورزشگاه آزادی برای دقایقی با مهدی تاج صحبت کرد.

تیم‌های ملی فوتبال ایران و کامبوج در چارچوب دور دوم رقابت‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و جام ملت‌های ۲۰۲۳ چین از ساعت ۱۷ در ورزشگاه آزادی به مصاف هم می‌روند.

پیش از ورود هواداران به ورزشگاه آزادی مسئولین برگزاری مسابقه با دایر کردن موکب‌هایی با هندوانه، خرما، سیب زمینی و شربت از حاضرین استقبال به عمل آوردند.

لحظه به لحظه به تعداد هواداران زن حاضر در ورزشگاه افزوده می‌شود. همه آنها با در دست داشتن پرچم‌های سه رنگ ایران به تشویق تیم ملی می‌پردازند و مشتاق آغاز بازی هستند.

یک نقاش، کنار زمین اقدام به طراحی چهره مارک ویلموتس، سرمربی تیم ملی ایران و دالماس، سرمربی تیم ملی کامبوج کرد.

۲ نفر به نمایندگی از تیم ملی کامبوج روی سکوهای غربی ورزشگاه حاضر شدند و پرچم این کشور را پشت نیمکت تیم میهمان قرار دادند تا جایگاه هواداران‌شان را معین کنند.

اعضای ۲ تیم فوتسال بانوان رهیاب گستر و سایپای تهران که برای تماشای دیدار تیم ملی فوتبال ایران و کامبوج دعوت شده بودند به دلیل دیدار شهرآورد پایتخت که فردا به میزبانی سایپا برگزار می‌شود به ورزشگاه آزادی نیامدند.

یوری ژورکائف مدیر اجرایی فیفا و ستاره اسبق تیم ملی فرانسه و باشگاه اینترمیلان ایتالیا در ورزشگاه آزادی حاضر شده و مهدی تاج، رییس فدراسیون فوتبال با او چند دقیقه‌ای صحبت کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =