هوادار زن ایرانی: به‌ آرزوی دیرینه خود رسیدم

تهران- ایرنا- هواداران زن ایرانی از حضور در ورزشگاه آزادی و تماشای دیدار تیم ملی فوتبال کشورمان برابر کامبوج، ابراز رضایت کرده‌ و به آرزوی دیرینه خود رسیده‌اند.

حدود ۹۰ دقیقه تا آغاز بازی تیم‌های ایران و کامبوج از مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و جام ملت‌های ۲۰۲۳ چین باقی مانده است. امروز تماشاگران زن ایرانی هم موفق شدند برای تماشای دیدار تیم ملی فوتبال کشورشان، وارد ورزشگاه شوند.

یکی از این هواداران در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، درباره اولین حضور در ورزشگاه آزادی گفت: خیلی احساس خوبی دارم و نمی‌توانم حسم را توصیف کنم. امیدوارم که فرهنگ‌سازی صورت بگیرد تا همیشه زنان ایرانی بتوانند وارد ورزشگاه شوند. 

وی در ادامه افزود: خوشحالم که برای تماشای بازی تیم ملی فوتبال کشورمان به ورزشگاه می‌روم. از کرج آمده‌ام و حدود ۲ ساعت است که به استادیوم آزادی رسیده‌ام.

دیگر هوادار زن ایرانی حاضر در ورزشگاه در گفت‌و گو با ایرنا، خاطرنشان کرد: حسم را نمی‌توانم توصیف کنم. من عاشق فوتبال هستم و از اینکه توانستم به آرزوی دیرینه‌ام برسم بی‌نهایت خوشحالم. خوشبختانه پروسه ورود ما به ورزشگاه به خوبی انجام شد و از این بابت بسیار ممنونم. بلیت را خیلی راحت در همان ساعت‌های ابتدایی پنجشنبه تهیه کردم و اینجا هم مشکلی ندارم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =