مهم‌ترین رویدادهای ورزشی خراسان رضوی در هفته‌ای که گذشت

مشهد- ایرنا- پایان مسابقات بیس بال کشور در مشهد، پیوستن ۲ قهرمان کشتی جهان به تیم "تا ثبت جهانی توس"، غلبه تیم شهر خودرو بر پرسپولیس و دعوت سه سنگ نورد استان به اردوی انتخابی تیم ملی از مهم‌ترین رویدادهای ورزشی خراسان رضوی در هفته ای بود که آخرین روزش را طی می کنیم.

مسئول کمیته بیس‌ بال هیات انجمن های ورزشی خراسان رضوی گفت: دور نخست مسابقات لیگ دسته یک بیس بال کشور با حضور پنج تیم از یازدهم تا پانزدهم مهر ماه در مجموعه ورزشی ۱۵ خرداد مشهد برگزار شد.

عادل مشیریان افزود: در پایان این دور، تیم سالار بوشهر با هشت و نیم امتیاز در رتبه نخست ایستاد، تیم طیف تهران با هفت امتیاز در رتبه دوم قرار گرفت و تیم آرتان قم با چهار امتیاز سوم شد و تیم های نادری بوشهر با ۲ امتیاز  و خراسان رضوی بدون امتیاز در رده های بعدی جدول قرار گرفتند.

پیوستن ۲ قهرمان کشتی جهان به تیم "تا ثبت جهانی توس"

رییس هیات کشتی خراسان رضوی گفت: جبرئیل حسن اف از کشور آذربایجان و میثم مصطفی جوکار از قهرمانان کشتی آزاد جهان با تیم "تا ثبت جهانی توس" قرارداد امضا کردند.

مسعود ریاضی افزود: حسن اف، مدال برنز المپیک ۲۰۱۶ و مسابقات ۲۰۱۰ و ۲۰۱۱ جهان و  مدال نقره مسابقات ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ جهانی را در کارنامه خود دارد. مصطفی جوکار هم مدال طلای رقابت‌های ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ جهان و چندین مدال رنگارنگ آسیایی را کسب کرده است.

دعوت سه سنگ نورد خراسانی به اردوی انتخابی تیم ملی

رییس هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی خراسان رضوی با بیان اینکه اردوی انتخابی تیم ملی سنگ نوردی روز ۱۸ مهر ماه با حضور ۱۴ ورزشکار در استادیوم سردار آزادگان شهر قزوین برگزار می شود افزود: احسان اسرار، امیر حسین صفرزاده در رده سنی بزرگسالان و پوریا کریم پور در رده سنی جوانان از جمله دعوت شدگان از این استان به اردوی یاد شده هستند.

احمد زحمتکش افزود: علی کاووسی نیز از خراسان رضوی به عنوان مربی منتخب تیم ملی به این اردو اعزام می شود.

برگزاری مسابقات تیراندازی به اهداف پروازی

مسئول کمیته اهداف پروازی هیات تیراندازی خراسان رضوی گفت: ششمین دوره مسابقات آزاد تیراندازی به اهداف پروازی با حضور تیراندازانی از شهرهای مشهد، بیرجند، تربت حیدریه و تربت جام در باشگاه چشم انداز آرش در منطقه تجر مشهد برگزار شد.

علی شیردل افزود: در پایان این مسابقات وحید اسدی از تربت جام بر سکوی نخست ایستاد، محمد فیروزی از تربت حیدریه دوم شد و بهزاد رخش خورشید از بیرجند به مقام سوم رسید.

غلبه تیم فوتبال شهر خودرو بر پرسپولیس

در ادامه مسابقات لیگ برتر فوتبال در این هفته تیم فوتبال شهر خودرو با تک گل دقیقه پایانی مسابقه به تیم فوتبال پرسپولیس سه امتیاز بازی را از آن خود کرد و با ۱۳ امتیاز در رتبه سوم جدول ۱۶ تیمی لیگ برتر قرار گرفت.

۷۵۰۷/۶۰۵۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =