برگزاری سالانه ۳۲ هزار نفر ساعت دوره آموزشی برای تعاونگران زنجانی

زنجان - ایرنا - مدیر امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: سالانه ۳۲ هزار نفر ساعت برای اعضای تعاونی‌ها فعال در این استان دوره آموزشی برگزار می‌شود.

علی پاک منش روز جمعه در جمع شماری از تعاونگران استان زنجان در دوره آموزشی آشنایی با الگوها و تکنیک های مدیریت ارتباط با مشتری (فرآیند و نحوه استقرار نظام CRM در کسب و کار تعاونی)، هدف از برگزاری دوره های آموزشی را بالابردن بهره وری شرکتهای تعاونی خواند و اظهار داشت: در صورت اعلام نیاز تعاونی ها برای رشته خاصی از آموزش، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان بصورت تخصصی و رایگان  و بدون هیچ محدودیتی دوره برگزار خواهدکرد.

وی اظهار داشت: سالانه ۳۲ هزار نفر ساعت برای اعضاء تعاونی ها دوره آموزشی برگزار می شود.

مدیرامور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان تاکید کرد: ریشه مشکلات تعاونی ها عدم آموزش و عدم استقبال از این امر مهم است و تعاونی ها برای پیشرفت از نظر فناوری و اطلاعات عمومی باید به روز شوند و در دوره های آموزشی شرکت کنند.

وی در خصوص برگزاری دوره آموزشی آشنایی با الگوها و تکنیک های مدیریت ارتباط با مشتری CRM عنوان کرد: این دوره به صورت سراسری در سطح کشور برای ۳۵۰۰ نفر برگزار و برای شرکت کنندگان گواهی صادر خواهد شد.

به گزارش ایرنا، هم اکنون بیش از یک هزار و ۴۰۰ تعاونی ثبت شده در گرایش‌های خدماتی، سهامی عام، مرزنشینان، کشاورزی، صنعتی، معدنی و اتحادیه‌های تعاونی، صنایع دستی، فرش دستباف، تولیدکنندگان، تأمین نیاز مصرف‌کنندگان، تأمین نیاز صنوف توزیعی، تأمین نیاز صنوف خدماتی، مسکن، حمل و نقل، اعتبار، عمرانی، فراگیر ملی، دهیاری و دانش بنیان، در استان زنجان فعالیت دارند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =