۵۶۱ طرح محرومیت‌زدایی در استان اردبیل به بهره‌برداری رسید

اردبیل - ایرنا - ۵۶۱ طرح محرومیت‌زدایی با حضور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی روز پنجشنبه به صورت همزمان در استان اردبیل به بهره‌برداری رسید.

به گزارش ایرنا، سرلشگر پاسدار حسین سلامی در آیین افتتاح این طرح‌ها که به صورت ویدئو کنفرانس به بهره‌برداری رسید، گفت: از این تعداد ۴۲۷ طرح توسط بسیج سازندگی و ۱۳۴ طرح نیز توسط قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه در روستاها و نقاط محروم استان اجرا شده است.

وی با بیان اینکه ۱۶۵ طرح دیگر در نقاط محروم استان اردبیل در حال اجر است، افزود: امیدواریم امسال طرح‌های محرومیت زدایی بیشتری در این استان اجرا و به بهره‌برداری رسد.

او اضافه کرد: ساخت و تکمیل مسجد، احداث و تکمیل غسالخانه، اجرای طرح هادی روستایی، ساخت خانه محروم، احداث و بهسازی راه روستایی، احداث مدرسه، ساخت خانه بهداشت و لوله‌کشی گاز از جمله این طرح‌ها است.

وی بیان کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در کنار ماموریت اصلی خود، همیشه و در همه حال در کنار مردم بوده و برای حل مشکلات آنها در تمامی زمینه‌ها تلاش می‌کند.

او اظهار داشت: محرومیت‌زدایی، مردم‌یاری و توسعه پایدار به ویژه در نقاط محروم از اولویت‌های فعالیت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

سردار سلامی با تقدیر از حمایت‌های مسئولان دولتی در رفع محرومیت از مناطق محروم گقت: هدف همه باید خدمت خالصانه و بی‌منت به مردم و ستمدیدگان باشد.

فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: شاید اعتبار هزینه شده برای اجرای طرح‌ها در مناطق محروم و روستایی زیاد بالا نباشد اما ارزش آنها بسیار زیاد می‌باشد چرا که اعداد و ارقام و کمیت در محضر خدا زیاد مهم نیست بلکه آنچه مهم است نیت خالص و کیفیت است.

وی اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب در سخنرانی‌های متعدد عمومی و دیدار با مسئولان مختلف بر رفع مشکلات اقشار محروم جامعه و رفع محرومیت از کشور تأکید داشتند و برای همین باید آستین‌ها را بالا زد و با  وحدت و همدلی تمامی مسئولان و مردم و با کار جهادی محرومیت را از نقاط مختلف کشور برطرف کرد.

سردار سلامی صبح امروز  در سفر به  استان اردبیل با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل دیدار کرده و از چند پایگاه مقاومت بسیج نیز بازدید کرد.

۶۱۳۰/۶۰۱۶

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =