وضعیت عمومی سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه خوب است

ارومیه- ایرنا- مدیرعامل باشگاه فرهنگی‌ورزشی شهرداری ارومیه گفت: وضعیت عمومی «مصطفی کارخانه» سرمربی تیم والیبال این باشگاه هم‌اکنون خوب است و وی صبح امروز /پنج‌شنبه/ از بیمارستان ترخیص شد.

پیمان رضایی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: کارخانه طی چند روز گذشته به دنبال احساس درد از ناحیه پهلو و سینه به یکی از بیمارستان‌های شهر ارومیه منتقل یافت و بنا به صلاح‌دید پزشکان برای انجام آزمایش بستری شد.

وی بیان کرد: سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه به مدت ۲ روز تحت نظر پزشکان معالج بستری بود و پس از بررسی‌های به عمل آمده توسط پزشکان و با توجه به مساعد بودن وضعیت جسمانی، صبح امروز /پنجشنبه/ از بیمارستان ترخیص شد.

مصطفی کارخانه امسال با عقد قراردادی یک‌ساله هدایت تیم والیبال شهرداری ارومیه در رقابت‌های لیگ برتر کشور را بر عهده گرفت؛ این سرمربی مجرب اوایل شهریور ماه امسال در تهران مورد عمل جراحی قرار گرفته بود.

امسال تمرین‌های تیم شهرداری ارومیه از روز نهم شهریور بدون حضور سرمربی و زیر نظر «محمدرضا تندروان» کمک‌مربی این تیم برگزار شد ولی از ۲۱ شهریور ماه بازیکنان به صورت منظم‌تری با حضور سرمربی این تیم تمرین کردند.

تمرین‌های تیم والیبال شهرداری ارومیه هم‌اکنون بدون حضور بازیکنان ملی‌پوش در حال برگزاری است و ملی‌پوشان پس از پایان مسابقات جام جهانی ۲۰۱۹ ژاپن به جمع سایر هم تیمی‌های خود خواهند پیوست.

امسال «امیرحسین توخته» سرعتی‌زن ملی‌پوش فصل گذشته «کاله آمل» نیز به این باشگاه ملحق شد، همچنین این باشگاه برای حضوری قدرتمند در رقابت‌های لیگ برتر کشور به جذب بازیکنان مطرح و ملی‌پوش اقدام کرده و طی ماه گذشته «محمدرضا حضرت‌پور» لیبرو تیم ملی و «شهرام محمودی» بازیکن پست قطر پاسور (پشت خط زن) تیم ملی و والیبالیست فصل گذشته تیم «خاتم اردکان» را با عقد قراردادی یک ساله به خدمت گرفته است.

پیش از این نیز عقد قرارداد با سیدمحمد موسوی، فرهاد قائمی و فرهاد سال‌افزون، سه بازیکن لژیونر تیم ملی و فرهاد پیروت‌پور پشت خط‌زن فصل گذشته این تیم به نتیجه رسیده است.
امسال با جذب «مصطفی کارخانه» به عنوان سرمربی، امیدواریم تیم آماده‌ای راهی لیگ برتر شده تا ناکامی‌های چند سال گذشته این تیم جبران شود.

با آغاز تمرین‌های آماده‌سازی تیم شهرداری ارومیه بازیکنان در فرصت زمان باقی‌مانده تا آغاز رقابت‌های لیگ برتر ایران به هماهنگی و انسجام لازم خواهند رسید.

۷۱۵۶/۳۰۷۲
 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =