کلینیک جراحی مغز و اعصاب در بوکان راه‌اندازی شد

مهاباد- ایرنا- مدیر شبکه بهداشت و درمان بوکان گفت: کلینیک جراحی مغز و اعصاب در درمانگاه تخصصی بیمارستان شهید دکتر احمد قلی‌پور این شهرستان راه‌اندازی شد.

محمد عباسی روز پنج‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: کلینیک جراحی مغز و اعصاب بیمارستان بوکان تجهیز شده و از ۲۰ مهر با حضور کادر پزشکی متخصص اقدام به پذیرش بیماران مغز و اعصاب می‌کند.

وی ادامه داد: با پیگیری‌های مستمر صورت گرفته و با همت وتلاش مسئولان یک پزشک متخصص جراح مغز و اعصاب را برای این بخش که از نیازهای اصلی بخش درمان شهرستان بود، جذب شد.

وی در خصوص  برنامه حضور متخصص جراح مغز و اعصاب در درمانگاه بیمارستان اضافه کرد: این متخصص در روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه اقدام به پذیرش و معاینه بیماران مغز و اعصاب خواهد کرد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان بوکان افزود: در تلاش هستیم تا در سریع‌ترین زمان ممکن پس از تکمیل وسایل و ست‌های مورد نیاز، اولین عمل جراحی مغز و اعصاب در شهرستان بوکان به دست این متخصص صورت گیرد.

با راه اندازی این بخش علاوه بر شهرستان بوکان شهرستان‌های همجوار از جمله تکاب، شاهین دژ ، بانه و سقز نیز می‌توانند از خدمات این بخش بهره‌مند خواهند شد و ماهانه حدود ۷۰۰ عمل جراحی مغز و اعصاب در بیمارستان بوکان صورت گیرد.

بیمارستان بوکان دارای ۶ بخش جراحی زنان و مردان، آی سی یو، سی سی یو، کودکان، ان آی سی یو و بخش داخلی است و ظرفیت پذیرش ۲۷۳ نفر را دارد.

۷۵۱۰/۳۰۲۰/۲۰۹۳

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =