۱۷ جایگاه عرضه سوخت در کردستان به زائران اربعین خدمات می‌دهند

سنندج - ایرنا - مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان گفت: ۱۷ جایگاه برای عرضه سوخت به اتوبوس‌های عبوری حامل زائران اربعین حسینی در مناطق مختلف این استان خدمات می‌دهند.

عبدالله گیتی‌منش روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این جایگاه‌ها در مسیر عبور اتوبوس‌های حامل زائرانی قرار دارند که از استان‌های آذربایجان غربی و زنجان وارد کردستان شده و عازم مرز خسروی هستند.

وی از برنامه ریزی برای عرضه سوخت به اتوبوس‌های فاقد کارت سوخت در جایگاه‌ها خبر داد و یادآور شد: کارت سوخت اضطراری به ازای فروش هر لیتر سه هزار ریال در اختیار جایگاه‌های این استان قرار داده شده است.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان افزود: این کارت‌ها در اختیار اتوبوس‌هایی (به ویژه شرکت واحد) که کارت سوخت نداشته نباشند، قرار گرفته تا در حین انتقال زائران به مرز خسروی یا مهران دچار مشکل نشوند.

گیتی‌منش اضافه کرد: این جایگاه‌ها توسط بازرسان منطقه به صورت منظم و نامحسوس مورد بازدید و پایش قرار گرفته تا از ارائه خدمات مناسب به اتوبوس‌های حامل زائران اطمینان حاصل شود.

وی به هماهنگی‌های صورت گرفته با ستاد اقامه نماز استان و ستاد تسهیلات سفر برای هماهنگی و اطلاع‌رسانی کامل به زائران اربعین اشاره کرد و گفت: از نمازخانه‌ جایگاه‌های بین راهی نیز بازدید و نسبت به رفع نواقص موجود اقدام لازم صورت گرفته است.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان تاکید کرد: برای دریافت نظرات و انعکاس بروز مشکلات احتمالی، برچسب شماره تلفن‌های پاسخگویی این شرکت، سامانه ۰۹۶۲۷ و کشیک منطقه در مجاری عرضه سوخت نصب شده است.

گیتی‌منش افزود: این منطقه به عنوان استان معین آمادگی لازم برای خدمت رسانی به زائران اربعین را دارد و تلاش می‌کنیم امسال نیز این خدمات به بهترین شیوه ارائه شود.

در استان کردستان ۶۷ جایگاه عرضه فرآورده‌های نفتی و ۵۲ باب جایگاه CNG در بخش عرضه سوخت مورد نیاز به مردم خدمات‌رسانی می‌کنند.

۷۳۵۵/۹۱۰۲

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =