مسابقات انتخابی تیم ملی پرورش اندام در زنجان آغاز شد

زنجان - ایرنا - مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی پرورش اندام، بادی کلاسیک، فیزیک، فیزیک کلاسیک و ماسکولار فیزیک، امروز /پنجشنبه/ به میزبانی زنجان آغاز شد.

رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان گفت: این رقابت‌ها به مدت ۲ روز و صبح و بعدازظهر و با حضور قریب ۴۷۰ ورزشکار در سالن ۶ هزاری نفری امام خمینی (ره) مجموعه ورزشی انقلاب زنجان برگزار می‌شود.

مهران زرگری در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ورزشکاران شرکت کننده در این رقابت ها در دسته وزنی مختلف به مصاف هم خواهند رفت افزود: مسابقات در رده های سنی جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان و پیکارهای فیزیک و بادی کلاسیک نیز در رده سنی آزاد برگزار می شود.

وی اظهار داشت: مسابقات پرورش اندام، بادی کلاسیک و فیزیک قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی در زنجان با هدف انتخاب ورزشکاران برتر به منظور اعزام به رقابت های جهانی فجیره امارات، برگزار می‌شود.

رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان با تاکید براینکه زنجان با تیم کامل در این مسابقات شرکت کرده است گفت: تماشای مسابقات با تهیه بلیت میسر است و حضور تماشاگران و علاقه مندان به این رشته ورزشی در سالن مسابقات به حتم انگیزه ورزشکاران را برای کسب برتری، ارتقا خواهد داد.

۶۰۸۴/۶۰۸۵

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =