رئیس جمعیت هلال احمر از پایگاه های امدادی مرز مهران بازدید کرد

ایلام - ایرنا - رئیس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی به منظور بازدید از پایگاه های امدادی و بررسی روند خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی از مرز مهران بازدید کرد.

به گزارش ایرنا، علی اصغر پیوندی چهارشنبه شب ضمن بازدید از پایگاه امداد و نجات شهدای قلاویزان مستقر در پایانه مرزی مهران و بررسی خدمات امداد و نجات به زائران اربعین، از پایانه مرزی و محل خروج زائران در این مرز و همچنین قرارگاه مرزی جمعیت هلال احمر ویژه اربعین حسینی در مرز مهران، پست راهنمایی زائرین و ایستگاه خدمات رایگان خیاطی در مرز مهران بازدید کرد.

وی درحاشیه این بازدید در جمع خبرنگاران از آمادگی برای خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی خبر داد و گفت: از تمام امکانات لازم در این خصوص استفاده می شود.

پیوندی توزیع ‭‭‭‭‭‭‭۲۰۰‬‬‬‬‬‬‬ تن دارو و اعزام ۵۰ دستگاه آمبولانس به خاک عراق را از جمله اقدام های این جمعیت برای خدمات دهی به زائران اربعین حسینی امسال عنوان کرد.

به گزارش ایرنا، روز گذشته نیز ۱۴۴ نجاتگر از شعب جمعیت هلال احمر سراسر کشور از طریق مرز مهران برای خدمات دهی به زائران اربعین حسینی به کشور عراق اعزام شدند.

خدمات دهی جمعیت هلال احمر ایلام با برپایی ۲۸ پایگاه امداد و نجات جاده ای در محورهای مسیر تردد زائران از ۱۳ مهرماه آغاز شده و تا یک هفته بعد از اربعین ادامه خواهد داشت.

۷۱۷۱/۶۰۳۲

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha