۱۸ مهر ۱۳۹۸،‏ ۹:۰۱
کد خبرنگار: 1309
کد خبر: 83510974
۰ نفر

برچسب‌ها

افول سیطره آمریکا در جهان آغاز شده است

بوشهر_ایرنا_ نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: افول و شکست سیطره آمریکا در جهان پرشتاب امروز آغاز شده است.

آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری چهارشنبه شب در  اختتامیه پنجمین نشست تخصصی حقوق بشر آمریکایی از دیدگاه مقام معظم رهبری افزود: آمریکا شاخص تمام عیار نقض حقوق بشر در جهان است که علاوه بر فضای زیستی خود در جامعه بین‌المللی تهدید کننده حقوق جامعه انسانی در عالم است.
وی بیان کرد: ممکن است آمریکا چهره واقعی جنایتکاری خود را در کلام، بیان و نوشتار بپوشاند ولی این کشور در تمام ابعاد دارای جنایت و مجرم علیه بشر است.
صفایی بوشهری ادامه داد: آمریکا، رژیم صهیونیستی، انگلیس و دیگر کشورهای اروپایی در طول تاریخ در ادوار مختلف علیه جامعه بشری جنایت کرده‌ و چهره واقعی این جنایتکاران در همه جهان به وضوح دیده می‌شود.
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر گفت: بزودی با افول آمریکا در جهان، نظمی که آنها در جهان مهندسی و طراحی کرده‌اند، می‌شکند و تمدنی نوین در جهان ایجاد می‌شود.
وی تاکید کرد: تحقق این مهم، آزادی و نجات انسان از سلطه و اضمحلال آمریکا را به ارمغان خواهد آورد.
صفایی بوشهری گفت: تحریم اقتصادی آخرین تیر یک کشور استکباری است و در تحریم اقتصادی، مبادله باخت - باخت است.
وی یادآور شد: این نوع تحریم‌ها که به ضرر اقتصاد آن کشور هم تلقی می‌شود ولی به عنوان آخرین تیر دشمن محسوب شده و نشان از افول و شکست استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا است.
صفایی بوشهری با تاکید بر نقش مهم  سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در شکست تحریم‌های اقتصادی بیان کرد: با اندیشه‌های مقام معظم رهبری طرح اقتصاد مقاومتی طراحی و ابلاغ شد که نقش تعیین کننده‌ای در شکست تحریم‌های اقتصادی دشمن دارد.

امام جمعه بوشهر گفت: با اجرایی شدن طرح اقتصاد مقاومتی که هم اکنون هم تحریم‌های اقتصادی دشمن به طول کامل شکست می‌خورد و جهان از سلطه تاریخی و تحریمی جهان استبکار به سرکردگی آمریکای جهان‌خوار نجات می‌یابد.
۷۲۱۲/۶۰۴۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =