۱۷ مهر ۱۳۹۸،‏ ۲۱:۵۶
کد خبرنگار: 2203
کد خبر: 83510950
۰ نفر

برچسب‌ها

۲ تن موادمخدر در بیرجند امحا شد

بیرجند - ایرنا - ۲ تن انواع موادمخدر غیر دارویی و روان‌ گردان همزمان با هفته نیروی انتظامی در خراسان جنوبی امحا شد.

استاندار خراسان جنوبی روز چهارشنبه در این آیین از زحمات و تلاش‌های نیروهای خدوم نظامی و انتظامی استان قدردانی کرد و گفت: از آنجایی‌که استان به لحاظ موقعیت جغرافیایی در مسیر دو کریدور اصلی ترانزیتی کشور قرار گرفته است لذا کشفیات استان بیشتر عبوری و در مسیر انتقال به سایر استان‌ها کشف و ضبط می‌شوند.

محمدصادق معتمدیان افزود: از ابتدای سال تاکنون ۲۳ تن و ۵۰۰ کیلوگرم انواع موادمخدر در استان توسط نیروهای امنیتی و اطلاعاتی استان کشف و ضبط شده است.

وی ادامه داد: این نشان از اشراف خوب و بالای اطلاعاتی و نظامی نیروهای مقتدر نظامی، انتظامی، مرزبانی و امنیتی خراسان جنوبی بر مرزهای استان دارد.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر خراسان جنوبی هم گفت: کشفیات موادمخدر در استان امسال نسبت به سال قبل ۲۱ درصد افزایش یافته است.

محمدرضا حسنی‌ مقدم افزود: امروز ۲ تن موادمخدر شامل انواع کراک، شیشه، حشیش، گراف، هروئین، قرص و شربت متادون امحا شد.

وی بیان کرد: از ابتدای سال تاکنون ۴۰ باند حمل و توزیع موادمخدر در استان توسط نیروهای انتظامی و امنیتی استان متلاشی شد همچنین سه هزار و ۲۵۰ نفر دستگیر و ۷۲۴ دستگاه خودرو نیز توقیف شده است.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر خراسان جنوبی به افزایش کشفیات مواد مخدر شیشه در استان اشاره کرد و گفت: خراسان جنوبی در کشف این مواد رتبه دوم کشور را دارد.

۷۵۵۷*۶۰۵۴

اخبار مرتبط