سرمربی کامبوج: مهم‌ترین موضوع برای ما شجاعت است

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال کامبوج، ایران را تیمی قدرتمند توصیف کرد و گفت: خوشحالم می‌توانیم برابر حریفی بازی کنیم که فرصتی خوب برای ارزیابی کردن خود در اختیار ما قرار می دهد؛ مهم‌ترین موضوع در بازی مقابل ایران داشتن شجاعت است.

فیلیکس دالماس سرمربی تیم ملی فوتبال کامبوج در نشست خبری پیش از دیدار با تیم ملی فوتبال ایران اظهار داشت: خیلی خوشحالم که اینجا هستم. می‌دانیم که ایران یکی از قوی‌ترین تیم‌های آسیا است. خیلی خوشحالیم که مقابل تیمی بازی می‌کنیم که می‌توانیم خودمان را از لحاظ فنی ارزیابی کنیم.

وی افزود: بدون ترس و مشکل پا به میدان رقابت با ایران خواهیم گذاشت. امیدوارم که بازی خوبی از آب دربیاید.

دالماس افزود: امیدوارم در این مسیر که به‌تازگی شروع کرده‌ایم بتوانیم نتایج خوبی کسب کنیم و یک قدم در مسیر پیشرفت فوتبال کامبوج برداریم.

وی ادامه داد: تیم ایران با کاموج متفاوت است. فوتبال ایران پیشرفته و مجهز است. ما ایدئولوژی خاص خودمان را در مسابقه داریم. بازیکنان ما به طور قطع تلاش زیادی خواهند کرد.

سرمربی تیم فوتبال کامبوج همچنین گفت: ایدئولوژی ما در مواجهه به حریف عوض نمی‌شود. به نظرم مهم‌ترین چیز داشتن شجاعت است. امیدوارم یک بازی خوب داشته باشیم تا نشانگر توانایی بالای بازیکنان کامبوج باشد.

دالماس در ادامه افزود: این بازی برای ما یک فرصت بزرگ و آزمون مهم است تا بتوانیم تئوری کارمان را پیش ببریم و بتوانیم شجاعتمان را نشان بدهیم. امیدوارم که بازی خوبی داشته باشیم و آمادگی بالایی از خودمان به نمایش بگذاریم. با اینکه تفاوتمان را می‌دانیم امیدوارم که خوب بازی کنیم.

وی درباره حضور هوندا بازیکن سابق ژاپن در کادر فنی‌اش تصریح کرد: هوندا و من ایدوئولوژی یکسانی در فوتبال داریم و تصمیم گرفتیم این پروژه را باهم شروع کنیم. من نسبت به هوندا وقت بیشتری دارم و می‌توانم بیشتر در کنار تیم حضور داشته باشم. اگر موفقیتی حاصل شود به طور حتم او هم نقش ویژه‌ای در تیم دارد و بخش اعظمی از پیشرفت ما مدیون حضور هوندا است.

سرمربی تیم فوتبال کامبوج گفت:‌ کمک بسیار بزرگی خواهد بود که یک انسان خوب و یک بازیکن با سابقه را در کنار خود دارم. او نقش زیادی در تیم دارد. هم به دلیل تجربه فوتبالی‌اش و هم به دلیل توانایی‌هایی که دارد. من و هوندا شخصیت‌های متفاوتی داریم اما رویای مشترکی داریم و برای یک هدف تلاش می‌کنیم.

وی درباره احتمال صعود تیمش به جام ملت‌های آسیا نیز گفت: بدون شک امید داریم که به جام ملت‌های آسیا صعود کنیم. واقع بین هستیم و امید زیادی داریم در غیر این صورت به این رقابت‌ها نمی‌آمدیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =