نمایشگاه‌های حمل‌ونقل و ایمنی شروع به‌کار کرد 

تهران -  ایرنا - مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی ایران از شروع به کار دو نمایشگاه صنعتی حمل‌ونقل و خدمات شهری و ایمنی در محل این نمایشگاه خبر داد. 

«بهمن حسین زاده»  در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا، گفت: شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی ایران از امروز (پنجشنبه) ۱۸مهر تا یکشنبه ۲۱ مهر میزبان چهار نمایشگاه خواهد بود که دو نمایشگاه «حمل و نقل و خدمات شهری» و نمایشگاه «ایمنی، آتش نشانی و امداد ونجات» به همت بخش خصوصی برگزار می‌شود. 
وی با اشاره به فعالیت ۶۰ شرکت دانش بنیان در صنعت حمل و نقل کشور، ادامه داد: در هفدهمین نمایشگاه حمل‌ونقل و خدمات شهری بخش خاصی برای استارت آپ‌ها و شرکت های دانش بنیان در نظر گرفته شده است.
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان این که سال گذشته به دلیل تحریم‌ها فشار زیادی به صنعت حمل‌ونقل کشور وارد شده، افزود: شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی جمهوری اسلامی ایران فرصت بسیار مناسبی در اختیار فعالان این صنعت قرار داده تا در کنار برگزاری هفدهمین نمایشگاه حمل ونقل و خدمات شهری، بخشی از مشکلات این صنعت را رفع کنند. 
حسین زاده برگزاری جلسات رودررو در حاشیه این نمایشگاه را فرصت ویژه‌ای برای انعقاد قرارداد میان فعالان حوزه حمل و نقل دانست و تاکید کرد: قراردادهایی که در حاشیه این نمایشگاه چهار روزه به امضا می‌رسد، می‌تواند بخش عظیمی از تعاملات حوزه حمل‌ونقل را به خود اختصاص دهد. 
وی همچنین به بخش خدمات شهری در این نمایشگاه نیز اشاره کرد و افزود: خدمات حمل و نقلی که در تهران و با همکاری شهرداری پایتخت ارائه می‌شود در این نمایشگاه به بازدیدکنندگان معرفی خواهد شد.
این مقام مسئول درباره پنجمین نمایشگاه ایمنی، آتش نشانی و امداد و نجات نیز اظهار داشت: نمایشگاه HSE متشکل از سه بخش Health, Safety, environment  به معنی بهداشت، ایمنی، محیط زیست و آتش‌نشانی است.
وی  از مشارکت ۷۰ شرکت ایرانی و خارجی در پنجمین نمایشگاه ایمنی، آتش نشانی و امداد ونجات خبر داد و گفت: این نمایشگاه در فضایی بیش از هفت هزار مترمربع در سه سالن برگزار می‌شود و طبق اعلام مجری، نمایشگاه امسال ۶۰ درصد نسبت به سال گذشته رشد داشته است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =