۱۷ مهر ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۱۳
کد خبرنگار: 2502
کد خبر: 83510455
۰ نفر

برچسب‌ها

ریاست بسکتبال غرب آسیا به عراق رسید

تهران- ایرنا- در مجمع انتخاباتی کنفدراسیون بسکتبال غرب‌آسیا، ریاست این منطقه که در گذشته در اختیار ایران بود به عراق رسید.

رامین طباطبایی رییس فدراسیون بسکتبال در جلسه قرعه‌کشی لیگ حضور نداشت و دلیل آن مشخص نبود تا اینکه فدراسیون بسکتبال سوریه در خبری اعلام کرد کشورهای غرب‌آسیا در اجلاسی به میزبانی این کشور حضور دارند.

رامین طباطبایی رییس فدراسیون بسکتبال ایران نیز در این جلسه حضوری بدون سر و صدا داشت و در انتخابات ریاست غرب‌آسیا شرکت کرد.

پیش از این محمود مشحون رییس سابق فدراسیون بسکتبال چندین سال رییس کنفدراسیون بسکتبال غرب‌آسیا بود اما با رفتن او، طباطبایی پس از دست دادن این کرسی اعلام کرد این سمت‌ها ارزش خاصی ندارد و او به دنبال حضور در فیبا آسیا است.

طباطبایی در انتخابات‌های کنفدراسیون آسیا موفق نمی‌شد و در شرایطی که اعلام کرد برای گرفتن دبیرکلی غرب‌آسیا اقدام می‌کند برای این سمت حتی نامزد نشد تا دست ایران از کرسی‌های بین‌المللی خالی بماند.

با برگزاری اجلاس انتخاباتی کنفدراسیون غرب‌آسیا رامین طباطبایی به دنبال بازگرداندن کرسی ریاست غرب‌آسیا بود و در سوریه تلاش کرد در انتخابات پیروز شود اما قبل از آغاز انتخابات انصراف داد تا نامزد عراقی به عنوان رئیس جدید منطقه معرفی شود.

پیش از این ریاست بسکتبال غرب آسیا برعهده فردی از اردن بود که وی از این مسئولیت استعفا داد. همچنین حسین ناجی العمیدی رییس جدید بسکتبال غرب آسیا از عراق است که تا آخرین لحظات حاضر به شرکت در انتخابات غرب آسیا نبود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =