زمان پاسخ به استعلام سرمایه‌گذاری در کرمان کوتاه می‌شود

کرمان - ایرنا - استاندار کرمان تاکید کرد بمنظور رونق تولید و سرعت‌دهی به روند سرمایه‌گذاری در این استان باید زمان پاسخگویی به استعلامات مربوطه در گردش کاری پنجره واحد اقتصادی حداکثر ۲هفته باشد.

به گزارش ایرنا ، محمد جواد فدائی شامگاه سه شنبه در هفدهمین نشست پنجره واحد سرمایه گذاری افزود: در امر سرمایه گذاری زمان به عنوان مولفه ای اساسی در علم اقتصاد مهم بوده و باید روند کار به لحاظ کمی و کیفی تسهیل شود.

فدائی با اشاره به اینکه سرمایه‌گذاران و دستگاه‌های استعلام کننده باید استعلام یا درخواست خود را به دبیرخانه پنجره واحد سرمایه‌گذاری تحویل دهند و جوابیه خود را از طریق همین پنجره پیگیری کنند ، اظهار داشت : ارباب رجوع هر پرونده در نشست پنجره حضور خواهد یافت .

استاندار همچنین  گفت : سرمایه‌گذاران و دستگاه‌های استعلام کننده جوابیه خود را از طریق همین پنجره پیگیری کنند و نباید هیچ‌گونه ارتباط مستقیمی بین نمایندگان دستگاه‌ها و سرمایه‌گذار انجام بگیرد.

پیشتر معاون هماهنگی، امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کرمان گفته بود که  از این به بعد دستگاه‌های اجرایی از پذیرش استعلام یا صدور مجوز از افراد و سرمایه‌گذاران به‌صورت مستقیم خودداری کرده و سرمایه‌گذاران و دستگاه‌های استعلام کننده باید استعلام یا درخواست خود را به دبیرخانه پنجره واحد سرمایه‌گذاری تحویل دهند.

۵۰۵۴

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha