معرفی برترین‌های رقابت‌های حرفه‌ای جایزه بزرگ کیوکوشین

تهران- ایرنا- نفرات برتر رقابت‌های حرفه‌ای جایزه بزرگ کیوکوشین که با حضور قهرمانان مطرح ایران و روسیه برگزار شد، معرفی شدند.

این مسابقات به میزبانی استان مازندران و در سالن «سیدرسول حسینی» شهر ساری برگزار شد.

در پایان این پیکارها که مسوولیت برگزاری آن برعهده سبک کیوکوشین KWF ایران بود، «رحیم کمالی» در وزن منهای ٧٥ کیلوگرم و «محمد اسدی» در وزن منهای ٨٠ کیلوگرم با پیروزی برابر حریفان قدرتمند روسیه‌ای ، ضمن کسب کمربند قهرمانی سازمان WFKO، جایزه ١٠٠٠ دلاری دلاری را نیز به خود اختصاص دادند.
همچنین «محمدصادق قنبری» در منهای ۶۵ و «بهزاد خضری» در منهای ۷۰ کیلوگرم، برابر نمایندگان عنوان‌دار روسیه تن به شکست دادند و به جایزه ۵۰۰ دلاری مسابقات بسنده کردند.
این رقابت با حضور و نظارت مسوولان سازمان جهانی WFKO روسیه (برگزارکننده مسابقات حرفه‌ای کیوکوشین در جهان) برگزار شد.

در حاشیه مسابقات، «پینرو» رییس سازمان جهانی کیوکوشین KWF، با تمجید از عملکرد فایترهای ایرانی حاضر در مسابقات، ایران را یکی از قدرت‌های مطرح در سطح جهان دانست و اظهار امیدواری کرد که با ادامه این تلاش‌ها، قهرمانان توانمند ایرانی می‌توانند در مسابقات مهم جهانی حرفهای زیادی برای گفتن داشته باشند.
همچنین «محمد منصوری‌فرد» رییس کیوکوشین KWF ایران نیز، اظهار داشت: برپایی این رویداد حاصل تلاش چندساله ما بود که از این آزمون بزرگ سربلند بیرون آمدیم.
وی در مورد سطح کیفی رقابت‌ها، گفت: قهرمانان روس همگی از فایترهای صاحب‌نام و رنکینگ‌دار کیوکوشین در دنیا بودند، با این حال ما در دو وزن توانستیم کمربندهای قهرمانی را در ایران نگه داریم که موفقیتی بزرگ و بی‌سابقه برای کیوکوشین کشورمان  محسوب می‌شود.
رییس کیوکوشین KWF ایران تصریح کرد: تمامی مسوولان و ورزشکاران خارجی حاضر درمسابقات، رضایت خود را از میزبانی شایسته ایران اعلام کردند و تمایل و علاقه خود را برای حضور در رقابت‌های آتی ابراز داشتند. باید از مساعدت و همکاری مسوولان وزارت ورزش، فدراسیون کاراته و تمامی عزیزانی که در برپایی این رویداد مشارکت داشتند، تشکر کنم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =