حضور ۶ شرکت دانش بنیان ایرانی در پاویون ملی ایران در نمایشگاه اکسپوفارم

تهران - ایرنا - با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، ۶ شرکت دانش بنیان موفق به ارائه محصولات و توانمندی های خود در پاویون ملی ایران در نمایشگاه دارویی دوسلدورف (Expopharm) آلمان شدند.

به گزارش روز سه شنبه صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، در نمایشگاه اکسپوفارم که مهرماه جاری در شهر دوسلدروف آلمان برگزار شد، برای دومین سال پیاپی پاویون ملی محصولات دانش بنیان ایران با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و با حضور ۶ شرکت دانش بنیان داخلی برپا شد.

پاویون ملی ایران در نمایشگاه اکسپوفارم ۲۰۱۹، به همت شرکت تجارت هوشمند هیراد، در فضایی به متراژ ۶۰ متر مربع با حضور شرکت‌های «آرنا حیات دانش»، «بنیان سلامت اندیشان فردا»، «پاردیکان سرو»، «ماکیان دام پارس»، «میم دارو» و «نوآوری زیستی گویا» برگزار شد.

در این دوره از نمایشگاه دارویی دوسلدورف (Expopharm) شرکت‌های دانش بنیان ایرانی علاوه بر ارائه توانمندی‌های کشور در حوزه‌های فناوری، توانستند با سایر رقبا و همکاران خود در زیست بوم نوآوری و فناوری از سرتاسر جهان ارتباط برقرار و زمینه توسعه صادرات محصولات دانش بنیان را فراهم کنند.

در نمایشگاه امسال اکسپوفارم ۲۰۱۹، ۷۳۱ شرکت از ۳۸ کشور دنیا در حوزه‌های مختلفی از جمله تجهیزات آزمایشگاهی، تجهیزات تشخیص طبی، نانوتکنولوژی و علوم زیستی حضور داشتند.

نمایشگاه دارویی دوسلدورف آلمان (Expopharm) یکی از بزرگترین نمایشگاه‌های تجاری حوزه دارو در اروپا به‌شمار می‌آید که به صورت سالیانه برگزار می شود. این نمایشگاه که با حضور ۵۰۰ غرفه دار برپا شد بیش از ۲۷ هزار بازدیدکننده تجاری داشت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =