طارمی، برادران محمدی و نورافکن تازه واردهای تیم ملی

تهران-ایرنا- سومین تمرین تیم ملی کشورمان به منظور آماده‌سازی برای دیدار با کامبوج امروز (سه‌شنبه) در حالی برگزار شد که «مهدی طارمی، «میلاد و مهرداد محمدی» و «امید نورافکن» به این اردو اضافه شدند.

در تمرین امروز باز هم همانند روز گذشته به خبرنگاران اجازه مصاحبه با بازیکنان داده نشد و نورافکن بازیکن تیم امید که در فهرست ابتدایی تیم ملی جایی نداشت با تصمیم «مارک ویلموتس» از اردوی این تیم خارج  و به تمرین تیم ملی اضافه شد.
این در حالی است که طارمی و برادران محمدی نیز به تمرینات آماده‌سازی تیم اضافه و با سایر بازیکنان تمرین کردند.
مجید حسینی مدافع تیم ملی فوتبال کشورمان که در آخرین بازی ترابوزان اسپور ترکیه دچار مصدومیت شده بود در تمرین امروز غیبت داشت.


دروازه‌بان‌های تیم ملی مانند روز قبل در غیاب «اسپینوسی» مربی دروازه‌بانان، زیر نظر «محمد حبیبی» تمرین کردند.
«کوین مینی» باز هم مرد اصلی تمرینات ابتدایی بود و بازیکنان زیر نظر او به انجام تمرین با توپ و عبور از موانع پرداختند و پس از آن به سمت دروازه‌های کوچک شوت‌زنی را تمرین کردند.
ویلموتس به همراه «مانو فریرا»  و «وحید هاشمیان» تمرین را زیر نظر داشتند. سرمربی  به دقت عملکرد ملی‌پوشان را نظاره‌گر بود.
«سرج بورلی» مشاور ویلموتس روی نیمکت نشسته و تمرین را مشاهده می‌کرد.
در بخش دوم تمرین بازیکنان به ۲ گروه سبز و آبی تقسیم شدند تا به بازی درون تیمی بپردازند.
ویلموتس از بازیکنان خواست تا بیش از ۲ ضرب به توپ ضربه‌ای نزنند،  او در مرکز زمین با شور و حرارت کار بازیکنان را زیر نظر داشت.
بعد از ۳۰ دقیقه خبرنگاران به بیرون هدایت شدند تا مابقی تمرین تیم ملی پشت درهای بسته انجام شود.
در حالیکه «سعید فتاحی» رییس کمیته مسابقات لیگ برتر در تمرین تیم ملی حضور داشت یک کارگر در جایگاه مختص زنان در حال نصب دوربین مداربسته بود تا از مشکلات احتمالی جلوگیری کند.
همزمان با برگزاری تمرین تیم ملی تعدادی کارگر در حال انجام کار بر روی سکوهای ورزشگاه آزادی بودند؛ به نظر می ‌سید آنان در حال آماده‌سازی جایگاه ویژه زنان برای دیدار تیم ملی برابر کامبوج هستند؛ تیم ملی فوتبال کشورمان پنجشنبه هفته جاری در چارچوب رقابت‌های مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۰ با تیم ملی کامبوج در ورزشگاه آزادی دیدار خواهد کرد

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =