انعقاد تفاهم نامه ۱۸ میلیارد تومانی در دومین روز گردهمایی فناورانه خودرو

تهران- ایرنا - در دومین روز از گردهمایی فناورانه صنایع، شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌های صنعت خودرو، تفاهم نامه‌ای به ارزش ۱۸میلیارد تومان منعقد شد.

به گزارش روز سه شنبه صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، این تفاهم‌نامه میان شرکت سازه گستر سایپا و شرکت پارس سامان ایرانیان به منظور طراحی، تولید و تامین لامپ‌های مورد نیاز گروه خودروسازی سایپا، اعم از لامپ‌های سیگنالی، هالوژنی و LED به ارزش ۱۸۰ میلیارد ریال به امضاء رسید.

این تفاهمنامه با حضور هادی قوامی، نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی و تنی چند از معاونان صندوق نوآوری و شکوفایی منعقد شد.

پیش از انعقاد این تفاهم‌نامه، نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از بخش‌های مختلف نمایشگاه توانمندی‌های صنعت خودرو که تا فردا (چهارشنبه ۱۷ مهرماه ) در محل صندوق نوآوری و شکوفایی برپا  است، بازدید و از نزدیک در جریان ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های شرکت‌های دانش بنیان فعال در صنعت خودرو قرار گرفت.

گردهمایی فناورانه صنایع، شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌های صنعت خودرو، ۱۵ تا ۱۷ مهرماه در محل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست‌جمهوری در حال برگزاری است.

هدف از برگزاری این گردهمایی توسعه همکاری‌های فناورانه بین شرکت‌های اصلی خودروساز، قطعه‌سازان و شرکت‌های دانش‌بنیان فعال در زنجیره تولید خودرو است.

طی این گردهمایی سه روزه برنامه‌های متنوعی از جمله نمایشگاه نیازمندی‌های صنعت خودرو و نمایشگاه توانمندی‌های شرکت‌های دانش‌بنیان، رویدادهای معرفی نیازمندی‌های فناورانه شرکت‌های خودروساز، نشست‌های مذاکره B۲B و پنل‌های تخصصی به مرحله اجرا گذاشته شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =