۱۶ مهر ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۵۰
کد خبرنگار: 2456
کد خبر: 83508899
۰ نفر

برچسب‌ها

شیوه‌های جاسوسی رژیم صهیونیستی در نوار غزه فاش شد

غزه- ایرنا- وزارت امور داخلی غزه در بیانیه‌ای شیوه‌هایی را که رژیم صهیونیستی برای جاسوسی در غزه و به دست آوردن اطلاعات درباره اعضای مقاومت به آن متوسل می شود، فاش کرد.

وزارت امور داخلی غزه در اطلاعیه ای اعلام کرد: ده‌ها صفحه ساختگی در شبکه‌های اجتماعی تحت عنوان‌های فریبنده مانند ورزشی، اجتماعی، سرگرمی، خدمات ارتباطی، آشپزی، اعلامیه‌های کاری و امور سیاسی ایجاد شده که از طریق آنها اطلاعات جمع‌آوری می‌شود.

بر اساس این بیانیه ، شیوه های تماس با اهالی غزه تحت پوشش جمعیت‌های خیریه، کمک‌های دانشجویی و بهداشتی، املاک و مستغلات و مانند آن صورت می گیرد تا اطلاعاتی درباره اعضای مقاومت کسب کنند.

همچنین در همین راستا صفحاتی در شبکه‌های اجتماعی به نام افسران اطلاعاتی یا سخنگوهای ارتش رژیم صهیونیستی یا مسؤولان مختلف این رژیم ایجاد شده که از طریق آنها با ساکنان غزه ارتباط برقرار و به آنها وعده کمک‌های مالی در قبال ارایه اطلاعات داده می‌شود که از نظر اهالی غزه این اطلاعات، ساده و عمومی است.

در ادامه این بیانیه تأکید شده، دستگاه جاسوسی رژیم صهیونیستی با به راه انداختن جنگ روانی علیه مقاومت در تلاش برای انتشار اخبار دروغین درباره آنها هستند و بر این اساس از اهالی غزه خواسته می شود نسبت به تعاملات فرزندان و فعالیت آنها در شبکه‌های اجتماعی هوشیار باشند تا در دام دستگاه‌های جاسوسی رژیم صهیونیستی گرفتار نشوند.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha