مدیرعامل گل‌گهر: قطع همکاری با «بگوویچ» قطعی است

تهران- ایرنا- مدیرعامل باشگاه گل‌گهر سیرجان گفت: قطع همکاری‌ با «وینگو بگوویچ» قطعی است و به دنبال گزینه‌های جدید برای جانشینی وی هستیم.

پس از شکست تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان مقابل استقلال در هفته ششم لیگ برتر، صحبت‌هایی مبنی بر قطع همکاری این باشگاه با وینگو بگوویچ مطرح شد؛ مربی کرواتی که این تیم را به مقام قهرمانی لیگ دسته اول فوتبال کشور رساند و جواز حضور در لیگ برتر را به دست آورد. پس از آن نیز شایعاتی مبنی بر حضور علی دایی روی نیمکت تیم سیرجانی شنیده شد.

این در حالی است که محمد جواهری مدیرعامل باشگاه گل‌گهر خبر قطع همکاری قطعی با وینگو بگوویچ را تایید کرد.

محمد جواهری روز سه شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا، با اشاره به انتخاب سرمربی جدید این تیم گفت: از روز گذشته که حضور علی دایی در گل‌گهر منتفی شد، به سراغ گزینه‌های جدید رفتیم تا سرمربی جدید را انتخاب کنیم.

وی در مورد قطع همکاری با وینگو بگوویچ افزود: از بگوویچ به خاطر زحماتی که در تیم کشید، تشکر می‌کنیم اما تصمیم اعضای هیات مدیره بر قطع همکاری با این مربی گرفته شده است.

مدیرعامل باشگاه گل‌گهر در پاسخ به این پرسش که "تمرینات این تیم که از امروز (سه‌شنبه) آغاز می‌شود، قرار است زیر نظر چه کسی پیگیری شود؟"، اظهار داشت: از یکی ۲ نفر از اعضای کادر فنی قبلی خواستیم تا تمرینات را آغاز کرده و تیم را آماده نگه دارند تا سرمربی جدید انتخاب شود.

جواهری در پایان در مورد اینکه نام‌هایی مانند مهدی تارتار و فراز کمالوند برای هدایت گل‌گهر مطرح شده نیز خاطرنشان کرد: به دنبال انتخاب بهترین گزینه هستیم. مذاکرات خود را از امروز با گزینه‌های جدید آغاز کردیم تا بهترین گزینه را برای تیم انتخاب کنیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =