دومین سوگواره مسیر عشق برگزار می‌شود

تهران- ایرنا- دانشگاه فرهنگیان به منظور مستندسازی از دستاوردها و آثار ماندگار راهپیمایی عظیم حسینی(ع)، دومین سوگواره مسیر عشق را در ۱۰ رشته برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی ستاد اربعین حسینی (ع) دانشگاه فرهنگیان، این سوگواره با همکاری اداره کل امور شاهد و ایثارگران دانشگاه فرهنگیان و با هدف گسترش فعالیت های فرهنگی، هنری و مذهبی مرتبط با سیره ائمه معصومین (ع) به طور خاص نهضت حسینی و  حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و شهدای والا مقام کربلا، شناسایی و حمایت از دانشجو معلمان مستعد و فعال در عرصه توسعه و ترویج فرهنگ عاشورا و مستندسازی سفر معنوی مسیر عشق به عنوان ذخیره غنی فرهنگی در دانشگاه فرهنگیان اجرا می شود.
این سوگواره در ۱۰ رشته شامل عکس و دلنوشته، شعر، داستان کوتاه، متن ادبی، سفرنامه، خاطره نویسی، گزارش صوتی، فیلم کوتاه ۱۰۰ ثانیه ای، مقاله نویسی و جلوه‌های ویژه و ابتکاری پیش بینی شده است.
محورها و موضوعات بخش مقاله نویسی در راستای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب، استکبار ستیزی و تسلیم ناپذیری و صیانت و پاسداری از انقلاب و عظمت و هیبت الهی آن، تقویت فرهنگ ایثار و شهادت و سبک زندگی دانشجویی  انتخاب شده است.
مهلت ارسال آثار تا تاریخ ۲۰ آبان ۱۳۹۸ و از طریق مراجعه به واحد فرهنگی پردیس یا مرکز و ارسال از طریق سیستم اتوماسیون به معاونت فرهنگی واجتماعی یا ارسال به ادمین کانال" الحسین یجمعنا "به نشانی: @arbaeinn۹۸ است. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =