لوازم‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎التحریر دانش‎آموزان بنیاد کودک بروجرد توزیع شد

بروجرد - ایرنا - بسته کامل لوازم‎التحریر مورد نیاز دانش‎آموزان تحت پوشش بنیاد کودک بروجرد توسط خیرین و همیاران این بنیاد تهیه و توزیع شد.

حمیدرضا چوبکار  رئیس بنیاد کودک بروجرد روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا  گفت: تعداد ۴۶۵ دانش آموز از حمایت های تحصیلی و معیشتی بنیاد کودک بهره مند هستند که همه ساله همزمان با آغاز سال تحصیلی لوازم التحریر آنها تهیه و توزیع می شود و امسال نیز  در همین راستا تقریبا بسته کامل مورد نیاز دانش آموزان تحت پوشش توسط خیرین و همیارانی از سراسر کشور تهیه شد.

وی بیان کرد: به تعدادی از این دانش آموزان بن کارت های ۲۵۰ هزار تومنی تحویل داده شد تا لوازم التحریر مورد نیاز را خریداری کنند و مابقی نیز لوازم التحریر مورد نیازشان در بسته بندی های مناسبی تحویل آنها داده شد.

چوبکار با تاکید بر همکاری مدیران مدارس و فرهنگیان در معرفی دانش آموزان با استعداد و بی بضاعت به بنیاد کودک اضافه کرد: آموزش و پروش همکاری خوبی در این زمینه داشته است ولی از آنجایی که مدیران مدارس و فرهنگیان نیز ارتباط نزدیک تری با مدارس دارند می توانند کودکان با استعداد که از نظر مالی با مشکل مواجه هستند را معرفی کنند تا شناسایی دقیقی از این دانش آموزان صورت گیرد.

رئیس بنیاد کودک بروجرد ادامه داد: این دانش آموزان باید معدل بالای ۱۸ داشته باشند و از مقطع پیش دبستانی تا کلاس ۱۱ می توان آنها را به بنیاد معرفی کرد.

وی یادآور شد: دانشآموزانی که شرایط لازم برای تحت پوشش قرار گرفتن بنیاد کودک را دارند توسط این موسسه خیریه بورسیه تحصیلی می شوند و کمک هزینه های مختلفی اعم از معیشتی، پزشکی، پوشاک و لوازم خانگی به آنها تعلق می گیرد.
 موسسه خیریه رفاه کودک تحت عنوان بنیاد کودک از سال ۱۳۷۲ در کشور تاسیس شد، ۲۶ شعبه در کشور دارد  و در سال ۱۳۸۲ نیز شعبه بروجرد آن افتتاح شده است.
شعبه بنیاد کودک بروجرد، هم از نظر قدمت و هم از نظر تعداد کودکان تحت پوشش جز پنج شعبه فعال بنیاد کودک کشور به شمار می رود.

۱۹۲۰/۷۲۷۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =