۱۶ مهر ۱۳۹۸،‏ ۱۰:۳۵
کد خبرنگار: 2456
کد خبر: 83507997
۰ نفر

برچسب‌ها

قطع تمام راههای ارتباطی فلسطین اشغالی به بهانه عید یهودی

بیروت - ایرنا - ارتش رژیم صهیونیستی از بسته شدن تمام راههای ارتباطی با فلسطین اشغالی و تعطیلی موسسات خصوصی و عمومی به مناسبت عید یهودی موسوم به "عید غفران " خبر داد.

به گزارش منابع فلسطینی، ارتش اشغالگر امروز (سه شنبه) اعلام کرد که به مناسبت عید غفران که در آن هر نوع ارتباطی با دنیای بیرون قطع می شود، گذرگاههای کرانه باختری و غزه از امروز  تا بامداد پنجشنبه به طور کامل مسدود خواهد بود، مگر در موارد استثنایی که نیاز به کمک های فوری وجود داشته باشد.

ارتش رژیم صهیونیستی با صدور بیانیه ای افزود، گذرگاههای مرزی با کشورهای مجاور نیز از ساعت یک ظهر امروز (به وقت محلی) تا ده شب چهارشنبه بسته خواهد بود.

علاوه بر این فرودگاه "بن گوریون" امروز هیچ پروازی نخواهد داشت و تمام موسسات و مراکز خصوصی و عمومی و رسانه های دیداری و شنیداری در سرزمینهای اشغالی امروز تعطیل خواهد بود و فقط خدمات اورژانس و امدادی ارائه خواهد شد.

یهودیان در فلسطین اشغالی عصر امروز و فردا را به مناسبت عید غفران (کیپور) که مقدس ترین روز در بین اعیاد و مناسبت های مذهبی یهودیان است، روزه می گیرند و به عبادت و دعا و طلب مغفرت می پردازند .

از بامداد امروز تعداد زیادی نیروی پلیس و نیروهای مرزی در اطراف مسجد الاقصی و نزدیک دیوار "ندبه" مستقر شده و ایست های بازرسی نیز در نقاط مختلف ایجاد شده و ورود خودرو به محله های غربی قدس تا چهارشنبه شب ممنوع شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha